جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522261 تاریخ : 1399/08/12-17:19:48
,15,
پنجمین رویداد «اینو تهران» با موضوع مدیریت بحران در بازار تهران

مرکز تهران هوشمند برگزار می کند:

پنجمین رویداد «اینو تهران» با موضوع مدیریت بحران در بازار تهران

مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند در نظر دارد، پنجمین رویداد از سلسله رویدادهای تهران نوآور (Inno Tehran) را با محوریت موضوع «ایمنی و مدیریت بحران در بازار تهران» در آبان و آذر 99 برگزار نماید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در این دوره از رویداد اینو تهران که با همکاری شهرداری منطقه 12 برگزار می شود، به رفع مسائل و چالش های مرتبط با بازار تهران در حوزه ایمنی و مواجهه با بحران ها به شیوه هوشمند پرداخته خواهد شد.
در سلسله رویدادهای اینوتهران، چالش های با اولویت شهری مطرح شده و از استارتاپ ها و شرکت های نوآور و مجموعه های دانش بنیان درخواست می شود راه حل های نوین و کاربردی در جهت رفع آنها ارائه کنند. این پیشنهادها در صورت داشتن شرایط اجرایی، منجر به انعقاد قرارداد همکاری با سازمان ذی نفع می شود.
گفتنی است این رویداد، پنجمین همایش از سلسله رویدادهای تهران نوآور است که توسط مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند در مجموعه شهرداری تهران و برای پاسخگویی به نیازهای فناورانه این نهاد برگزار می شود.
متقاضیان و علاقمندان می توانند با مراجعه به درگاه «تهران هوشمند» به نشانی smart.tehran.ir ضمن کسب اطلاعات بیشتر، برای شرکت در این رویداد ثبت نام نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران