در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520351 تاریخ : 1399/07/07-16:51:55
,10025,
پنجاه شرکت برتر بیمه اتکایی در سال 2019 معرفی شدند

پنجاه شرکت برتر بیمه اتکایی در سال 2019 معرفی شدند

موسسه رتبه بندی ای ام بست(AM Best) پنجاه شرکت برتر بیمه اتکایی را در سال 2019 معرفی کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، موسسه رتبه بندی بیمه ای "ای ام بست" اعلام کرد، شرکت سوئیس ری(Swiss Re) برای دومین سال متوالی در جایگاه اول شرکت های بیمه اتکایی جهان به لحاظ تولید حق بیمه قرار گرفت.
این شرکت سوئیسی در سال 2019 در مجموع بیش از 42 میلیارد دلار حق بیمه ناخالص تولید کرده است که با رشدی 16 درصدی نسبت به سال 2018 همراه بوده است.
در این گزارش آمده است این رشد ناشی از عملکرد این شرکت در شاخه بیمه های غیر زندگی در قاره آمریکای شمالی و منطقه اما(EMEA) شامل اروپا، خاورمیانه و آفریقا، است. پورتفوی حاصل از این دو منطقه 25 درصد از درآمد سوئیس ری را تشکیل می دهند.
در این رده بندی "مونیخ ری"(Munich re) با تولید حدود 38 میلیارد دلار حق بیمه در جایگاه دوم و "هانوور راک"(Hannover Rück) با تولید بیش از 25 میلیارد دلار حق بیمه در جایگاه سوم قرار دارند.
این گزارش می افزاید که 10 بیمه گر اتکایی نخست جهان در مجموع 69 درصد از تولید حق بیمه در جهان را از آن خود کرده اند.
شرکت های بیمه اتکایی "اسکور"(SCOR)، "برکشایرهاتاوی"(Berkshire Hathaway)، "لویدز"(Lloyds)، "چاینا ری"(China Re)، "گروه بیمه اتکایی آمریکا"(Reinsurance Group of America)، "|گریت وست لایف کو"(Great West Life Co) و "پارتنر ری"(PartnerRe)، در رده های بعدی چهارم تا دهم این فهرست قرار دارند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران