همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348994 تاریخ : 1397/02/26-16:36:19
,15,
پلت‌فرم بومی دولت مبتنی بر زیرساختهای ابری، صیانت از اطلاعات و حفظ حریم خصوصی

پلت‌فرم بومی دولت مبتنی بر زیرساختهای ابری، صیانت از اطلاعات و حفظ حریم خصوصی

امکان استفاده از این پلت‌فرم برای دریافت خدمات دولت، در گوشی‌های هوشمند و غیرهوشمند وجود دارد و خدمات از طریق وب، اپلیکیشن، پیامک، کدهایی دستوری (USSD ) و پوش نوتیفکیشن بومی قابل ارائه است.

به گزارش خبرنگار بانک و صنعت، دکتر رسول سراییان معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در مراسم رونمایی و بهره برداری از فاز نخست دولت همراه گفت: پس از دولت الکترونیک، دولت همراه، دولت باز و دولت هوشمند را شکل می‌دهیم.

وی افزود: عوامل اصلی دولت همراه ارزش‌ها، شهروندان، فناوری و اقتصاد می باشد.

سراییان در خصوص دستاوردهای دولت همراه گفت: چالش‌های آلودگی هوا، اشتغال، حفظ محیط زیست، حقوق شهروندی و ایجاد بهره‌وری، مهم‌ترین دستاوردهای دولت همراه به شمار می رود.

وی در خصوص کانال های ارتباطی دولت همراه گفت: سرویس‌های ساده بر بستر USSD، سرویس‌های پیچیده بر بستر اپلیکیشن و سرویس‌های تعاملی به صورت پیامک ارائه می‌گردد.

سراییان افزود: برنامه‌ریزی برای اعلام خدمات جدید به مردم به صورت سالانه صورت پذیرفته است. چنانچه در فاز اول نیز 55 خدمت راه‌اندازی خواهد شد.

وی با تاکید بر پلت‌فرم بومی دولت گفت: این پلت‌فرم بومی موبایل یک سیستم کاملا استاندارد است که روی آن سیستم کد هویتی کاملا ایمن و بومی پیاده سازی شده است.

معاون وزیر فناوری اطلاعات تصریح کرد: این سیستم مبتنی بر زیرساختهای ابری، صیانت از اطلاعات و حفظ حریم خصوصی بوده و قابلیت ارائه خدمات در هر مکان و زمان را داراست.

وی در پایان خاطر نسان کرد: امکان استفاده از این پلت‌فرم برای دریافت خدمات دولت، در گوشی‌های هوشمند و غیرهوشمند وجود دارد و خدمات از طریق وب، اپلیکیشن، پیامک، کدهایی دستوری (USSD ) و پوش نوتیفکیشن بومی قابل ارائه است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 228
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران