در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510500 تاریخ : 1399/01/20-11:05:59
,10025,
پشتیبانی از شبکه فروش بیمه رازی در روزهای سخت کرونا

پشتیبانی از شبکه فروش بیمه رازی در روزهای سخت کرونا

بیمه رازی پیرو اقدامات موثر جهت مقابله با ویروس کرونا، اعم ازایجاد میز سلامت در شعب، تمهیدات ویژه برای مشتریان و فروش آنلاین بیمه نامه، اختصاص نیکوکارانه یک میلیارد تومان در طرح سازمان بورس(کرونا2) و … اینک به منظور مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از کرونا از شبکه فروش خود حمایت می کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه رازی، به گفته مدیریت راهبری شبکه فروش بیمه رازی طی جلسه ای با انجمن صنفی نمایندگان و نظر مساعد هیات عامل بیمه رازی مقرر گردید؛ تا در این روزهای سخت کرونا که تبعات اقتصادی تمام کسب و کارها را تحت الشعاع قرار داده است به طور ویژه از شبکه فروش حمایت و پشتیبانی گردد.  لذا در این راستا تصمیم گرفته شد؛ علاوه برافزایش مهلت تسویه بدهی نمایندگان ، صندوق اعتباری ایشان نیز تا دو برابر افزایش یابد.

وی همچنین گفت: برای پایداری و توسعه کسب و کار شبکه فروش اقدامات دیگری نیز در دستور کار قرار دارد که در وقت مقتضی اعلام خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران