تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311794 تاریخ : 1396/09/29-19:05:25
,17,
پست یکی از ارکان توسعه کشور است

استاندار البرز:

پست یکی از ارکان توسعه کشور است

استاندار البرز از پست به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه کشور یاد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، روز جاری و در جریان دیدار مهندس نعمتی با دکتر محمدعلی نجفی استاندار البرز، وی ضمن تأکید بر نقش و اهمیت خدمات پستی در توسعه رفاه اجتماعی، خواستار ارائه خدمات دستگاه ها و سازمان ها از طریق پست شد.

وی همچنین بر تسریع در تکمیل و اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی سیماک و جی نف تأکید ورزیده و از آنها به عنوان پروژه های مهم کشوری یاد کرد که نقش موثری در کاهش فساد اداری و بهبود عملکرد دستگاه های مربوط به حوزه املاک دارد.

در ادامه مهندس نعمتی نیز بر ضرورت توجه به خدمات پستی و تقویت کارکرد این خدمات در حوزه حقوق شهروندی تأکید ورزید. وی همین طور به پروژه های اقتصاد مقاومتی سیماک و جی نف و تأثیرات آنها بر شفاف سازی معاملات املاک و شناسایی سودجویان اشاره کرد و گفت: پروژه های سیماک و جی نف به ترتیب از رشد قابل توجهی برخوردار بوده و امیدواریم با تزریق منابع مالی و همکاری دستگاه های مرتبط، این روند بهبود یابد.

معاون وزیر، البرز را از جمله استان های برتر در بخش فناوری اطلاعات خواند و افزود: تقویت پست البرز و ارائه خدمات متنوع در دستور کار این شرکت قرار دارد.

مدیرعامل در بخش دیگری از سخنانش وظایف حاکمیتی پست را بسیار گسترده و زیربنایی دانست و اظهار داشت: بر اساس برنامه ششم توسعه پست باید به لحاظ منطقه ای پیشرفت چشمگیری داشته و جایگاه نخست را از آن خود نماید.

مهندس نعمتی همکاری با اپراتورها و دفاتر پیشخوان را از اولویت های شرکت ملی پست برشمرد و گفت: ارتقاء کیفیت خدمات قابل ارائه در دفاتر پیشخوان و واگذاری امور به این دفاتر در اولویت شرکت ملی پست قرار دارد.   ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران