سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 491876 تاریخ : 1398/07/17-13:35:46
,15,
پست مسیر جدیدی را به سوی تحول دیجیتال آغاز کرده است

آذری جهرمی در پیام تبریک روز جهانی پست:

پست مسیر جدیدی را به سوی تحول دیجیتال آغاز کرده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی پست، به ضرورت همراهی شبکه پستی با تحولات روز و رونق کسب و کارهای الکترونیکی در بستر زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود، تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور پیامی، فرارسیدن 17 مهر ماه روز جهانی پست را به کارکنان شبکه پستی کشور تبریک گفت.

در متن پیام وزیر ارتباطات آمده است:

پست و پستچی از ماندگارترین خاطراتی است که در اذهان همه ما نقش بسته است. ایرانیان به عنوان یکی از متمدن‌ترین اقوام بشری، سابقه دیرینه‌ای در نظامند کردن پست و به خدمت گرفتن این تشکیلات دارند.

بنابراین از دیرباز، همسو شدن با نیاز مردم، از خصوصیات بارز این تشکیلات بوده و هست. دوران هشت سال دفاع مقدس، یادآور خاطرات زیادی از صندوق‌های پست در جبهه‌ها و نامه‌های رزمندگان است که نشان از همسویی پست با شرایط روز جامعه دارد.

امروز در آغاز هزاره سوم و قرار گرفتن در دوران فناوری‌های اطلاعات و اقتصاد دیجیتال، ‌ضروری است پست بر این موج سوار شده و خدمات متنوع‌تر و با کیفیت‌تری را در راستای خلق ارزش‌های اجتماعی و اقتصادی برای مردم و کسب و کارها ارائه دهد.

نگاه تحول خواهانه در شرکت ملی پست جاری شده است. این شبکه با حضور پررنگ‌تر در تمامی عرصه‌ها و به پشتوانه نیروهای توانمند و مدیران مجرب و خلاق، مسیر جدیدی را به سوی تحول دیجیتال آغاز کرده است. اما سرعت بالای تغییرات در جامعه و خلق نیازهای جدید، شبکه پستی را مکلف می‌سازد، همسو شدن با آهنگ این تحولات را با تجربه‌آموزی از پست‌های موفق دنیا، با شتاب بیشتری دنبال کرده و رونق کسب و کارهای الکترونیکی را در بستر زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود، فراهم آورد.

امید می‌رود این تحول، نام بلند آوازه پست به عنوان نماد اعتماد را پیش از پیش اعتلا بخشیده و با ایجاد یک فضای سالم رقابتی، در کنار سایر خدمات دهندگان به رسالت اصلی خود بپردازد.

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی پست و قدردانی از تلاش تمامی همکارانم در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، آرزومند شکوفایی بیشتر این مجموعه و افزایش رفاه حال هموطنان هستم.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 217
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه