تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518132 تاریخ : 1399/05/29-11:02:12
,2,
پست بانک شعبه خصوصی سازی تهران افتتاح و مورد بهره  برداری قرارگرفت

پست بانک شعبه خصوصی سازی تهران افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت

پست بانک شعبه سازمان خصوصی سازی تهران طی مراسمی و با حضور طهمورث الیاسی عضو هیأت مدیره این بانک، آرش شهرکی کیا مدیرامور شعب استان های تهران، سمنان، البرز و قم و جمعی از مدیران سازمان مذکور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: الیاسی در این مراسم ضمن تقدیر از همکاری رییس و مسئولان سازمان خصوصی سازی و سایر دست اندرکاران برای ایجاد شعبه گفت: این بانک در خدمت رسانی به هموطنان به ویژه به مجموعه سازمان مذکور پیشقدم شده و قطعاً با تلاش جمعی، روز به روز همکاری های متقابل گسترش می یابد.
وی تأکید کرد: پست بانک ایران ظرفیت های زیادی دارد و می تواند برای سازمان خصوصی سازی و مجموعه آن، خدمات بانکی خوبی را ارائه نماید که خوشبختانه آغاز این تعاملات با افتتاح این شعبه شروع شده است.
شهرکی کیا نیز در این مراسم ضمن تقدیر از مساعدت ها و همکاری های سازمان برای ایجاد شعبه بانک تصریح کرد: با تلاش ها و زحمات مجموعه این امور و مدیریت شعب منطقه غرب استان تهران و رییس شعبه، زیرساخت ها و امکانات لازم برای استقرار شعبه مهیا شد و خوشبختانه استقبال بسیارخوبی از سوی مسئولان سازمان خصوصی سازی بعمل آمد.
همچنین اکبر غلامی مدیرشعب منطقه غرب استان تهران در این مراسم اعلام کرد: آماده هرگونه همکاری و ارائه خدمات بانکی مطلوب به مجموعه سازمان خصوصی سازی و سایر مشتریان هستیم.
گفتنی است: پس از این مراسم نشست مشترکی بین عضو هیأت مدیره و مدیران پست بانک ایران با محمود رشیدی اقدم ذیحساب و مدیرامور مالی سازمان خصوصی سازی برگزار و درخصوص نحوه همکاری ها تبادل نظر شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 155
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران