در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518447 تاریخ : 1399/06/05-12:14:16
,2,
پست بانک ایران ظرفیت های لازم برای کمک به اشتغال زایی در روستاها را دارد

نماینده بروجرد:

پست بانک ایران ظرفیت های لازم برای کمک به اشتغال زایی در روستاها را دارد

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در نشست با فردین امیری مدیرشعب پست بانک استان لرستان گفت: این بانک ظرفیت ها و بسترهای لازم برای کمک به اشتغالزایی و رونق اقتصادی مناطق روستایی را دراختیار دارد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، وی اظهارداشت: وجود زیرساخت های مناسب و گسترده خدمات پست بانک ایران موجب تسهیل اجرای خدمات دولت الکترونیک درسطح استان می شود و از آنجا که این بانک با توجه به عاملیت بانکی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با داشتن نقاط تماس فراوان در روستاها، فرصت خوبی را برای ارائه خدمات الکترونیکی به مردم این مناطق فراهم کرده است.
گودرزی درپایان خدمات الکترونیکی و اشتغالزایی پست بانک ایران در روستاها را بسیار ارزشمند و قابل تقدیر دانست.
امیری نیز در این نشست عملکرد پست بانک استان را در حوزه های مختلف اشتغال روستایی ارائه و خواستار حمایت نمایندگان مجلس از این بانک برای خدمت رسانی بیشتر به روستائیان و اقشار آسیب پذیر درسطح کشور شد.
درپایان این نشست نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از احمد آروان آزاده سرافراز پست بانک استان لرستان با اهدا لوح تجلیل نمود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران