جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518266 تاریخ : 1399/06/03-09:40:30
,17,
پروژه ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح به ایستگاه پایانی رسید

پروژه ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح به ایستگاه پایانی رسید

پیش از این دو بانک مهر اقتصاد و حکمت ایرانیان به عنوان بانک های نظامی در بانک سپه ادغام شدند و اکنون نیز با اعلام رئیس کل بانک مرکزی مبنی براینکه ادغام رسمی سه بانک (قوامین، انصار و موسسه اعتباری کوثر) دیگر نیز انجام شده و ففط ارائه خدمات آن ها به مشتریان با تابلوهای بانک سپه، باقی مانده است.

به گزارش بانک و صنعت، پروژه ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، از بیش از یک سال پیش کلید خورد و در این مدت اقدامات مقدماتی آن در حال انجام بود که در پی آن ادغام بانک های انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و موسسه مالی و اعتباری کوثر در بانک سپه از ماه های پایانی سال 1397 آغاز شد و در سال گذشته نیز، در تابلوی این بانک ها عبارت وابسته به بانک سپه درج شد.

رئیس کل بانک مرکزی در ابتدای خرداد امسال، وعده ادغام دو بانک حکمت ایرانیان و مهر اقتصاد را طی 10 روز داده بود که این امر 12 روزه نهایی شد و با احتساب وعده آقای رییس کل برای ادغام موسسه اعتباری کوثر تا پایان این ماه، پرونده ادغام بانک های نظامی در بانک سپه به نیمه رسیده و با تعیین تکلیف و ادغام دو بانک باقی مانده دیگر (انصار و قوامین)، پرونده ادغام بانک های نظامی برای همیشه بسته می شود.

با این حساب، طبق جدیدترین اظهارات همتی ادغام رسمی بانک های انصار و قوانین و موسسه اعتباری کوثر انجام شده است اما هنوز ارائه خدمات آن ها به مشتریان با تابلوی بانک سپه نهایی نشده که پس از اتمام بررسی ها و داوری ها نهایی می شود و به بانک سپه می پیوندند.

بنابراین، ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح به پایان رسیده و چهار بانک انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و موسسه مالی و اعتباری کوثر در بانک سپه به طور رسمی ادغام شده اند. همچنین، با اتمام ادغام بانک های نظامی به عنوان یکی از برنامه های اصلاح نظام بانکی، یک گام موثر در اصلاح نظام بانکی برداشته شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران