تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517879 تاریخ : 1399/05/26-09:45:25
,11,
پروازهای نجف از سر گرفته شد/ هزینه قرنطینه در عراق بر عهده مسافر

یک ایرلاین ایرانی خبر داد

پروازهای نجف از سر گرفته شد/ هزینه قرنطینه در عراق بر عهده مسافر

یکی از شرکت های هواپیمایی داخلی پروازهای عراق اعم از نجف، بصره، سلیمانیه، اربیل و بغداد را با رعایت برخی پروتکل های خاص از سر گرفته است.

به گزارش بانک و صنعت، یک شرکت هواپیمایی داخلی اعلام کرد: با توجه به برقراری مجدد پروازهای این شرکت به کشور عراق (فرودگاه های بین المللی بغداد- نجف اشرف- بصره- اربیل- سلیمانیه) شرایط الزامی پذیرش مسافر در این پروازها را به استحضار می رساند.

استفاده از ماسک در کلیه مراحل سفر (رفت و برگشت)

پروازهای رفت (از ایران به عراق)

همراه داشتن و ارائه جواب منفی تست کرونا (PCR) مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران برای تمامی مسافران بالای 2 سال که حداکثر 48 ساعت قبل از زمان پرواز صادر شده باشد.

کلیه مسافران به هنگام ورود به فرودگاه های بین المللی در عراق به صورت کلینیکی و با دوربین حرارتی مورد ارزیابی سلامت قرار می گیرند.

در صورت مشکوک بودن وضعیت سلامت مسافران، ایشان در مکانی واقع در فرودگاه های بین المللی عراق قرنطینه می شوند که کلیه هزینه ها بر عهده مسافران خواهد بود.

پروازهای برگشت (از عراق به ایران)

همراه داشتن اصل گواهی سلامت و ارائه جواب منفی تست کرونا (PCR) فقط از مراکز ذیل در عراق برای کلیه مسافران بالای 2 سال (ترانزیت و غیر ترانزیت) که حداکثر 96 ساعت قبل از زمان پرواز صادر شده باشد.

کلیه مسافران غیر ایرانی و غیر ترانزیت که مقصد نهایی ایشان تهران است، می بایست دارای اقامت ایران، روادید تحصیلی، روادید چند بار ورود، روادید با حق کار، روادید درمان و یا روادید سرمایه گذاری باشند.

روادید زیارتی و روادید گردشگری جهت پذیرش مورد تأیید نیست.

فرم های خوداظهاری و فرم تعهد باید توسط مسافران تکمیل شود.

وجود هرگونه مغایرت و عدم رعایت مفاد این بخشنامه موجب ممانعت از انجام پرواز و عدم استرداد وجه بلیت خواهد شد که عواقب ناشی از آن به عهده آژانس صادرکننده بلیت و مسافر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 146
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران