همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520631 تاریخ : 1399/07/12-15:20:52
,11,
پروازهای ایران به ترکیه برای چندمین بار لغو شد!

پروازهای ایران به ترکیه برای چندمین بار لغو شد!

در حالی که از حدود یک هفته پیش پروازهای تهران-استانبول با پروتکل های بهداشتی از سر گرفته شده بود و حتی این کشور همسایه شرط داشتن جواب منفی تست PCR را برای سفر به ترکیه برداشت، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از لغو دوباره پرواز ایرلاین های داخلی به مقصد استانبول خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، از اوائل مهر ماه اعلام شد که پرواز ایرلاین های ایرانی به مقصد استانبول از چهارم مهر ماه از سر گرفته می شود و شرایط و پروتکل های بهداشتی اعلام شدهاز سوی ترک ها نیز اعلام شد. پس از چند روز نیز از طرف مقامات ترکیه به ایرلاین ها اعلام شده بود که مسافران دیگر برای سفر هوایی به این کشور نیازی به همراه داشتن تست PCR ندارند.

اما به نظر می رسد دوباره مسئولان این کشور همسایه نظرشان را در این زمینه تغییر داده اند. چرا که مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اظهار کرد: مسئولان هواپیمایی کشور ترکیه اعلام کرده اند که پرواز ایرلاین های ایرانی به مقصد استانبول از امشب دوباره لغو می شود و مشخص نیست آن ها چرا اینگونه تصمیم گیری کرده و نظرشان را تغییر می دهند.

وی افزود: این پروازها دوباره لغو شده و ایرلاین های ایرانی از فردا به صورت یکسر خالی و برای بازگرداندن مسافران ایرانی به استانبول پرواز می کنند.

سامانی گفت: دلیل اعمال این سیاست ها از سوی مسئولان ترکیه مشخص نیست و نمی دانیم چرا به سرعت نظر و تصمیم شان را تغییر می دهند.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا از سویی مسئولان کشور ترکیه شرط داشتن پاسخ منفی تست PCR را حذف کرده بودند و از سوی دیگر پروازی را که مجوزش را برای ایرلاین های ایرانی صادر کرده بودند، لغو می کنند؟ اعلام کرد: به نظر می رسد این مسئله را شرکت های هواپیمایی ترکیه ابلاغ کرده بود و در این بازه زمانی چند روزه مسافری بدون داشتن پاسخ منفی تست PCR به ترکیه سفر نکرده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران