صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521106 تاریخ : 1399/07/20-16:48:28
,1,
پرداخت 207 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنعت

رکورد تامین مالی در بانک اقتصادنوین شکسته شد

پرداخت 207 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنعت

بانک اقتصادنوین در راستای کمک به تحقق شعار سال جاری موسوم به «جهش تولید» و حمایت از واحدهای تولیدی تنها در نیمه نخست سال جاری، 207 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مختلف صنعت و معدن پرداخت کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این بانک در شش ماهه نخست سال جاری رشد قابل ملاحظه ای را در دو شاخص عملکردی تجربه کرده به طوری منابع جذب شده و تسهیلات پرداختی در این دوره به ترتیب 49 و 43 درصد رشد داشته اند و به تبع آن پرداخت تسهیلات به بخش های صنعتی و تولیدی نیز با شتاب بیشتری انجام شده است.
بر این اساس بانک اقتصادنوین در شش ماهه ابتدایی سال جاری 207.2 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش صنعت و معدن پرداخت کرده که 15 درصد بیشتر از کل تسهیلات پرداختی توسط این بانک به این بخش در سال گذشته بوده است. مقایسه این دو عدد نشان می دهد بانک اقتصادنوین در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و تداوم تحریم های ظالمانه علیه کشورمان به پشتوانه اعتماد مشتریان ضمن عملکرد بسیار خوب در جذب منابع با شتاب مضاعفی نسبت به سال گذشته از صنایع و واحدهای تولیدی کشور حمایت مالی کرده تا بتواند نقش خود در تولید و اشتغال ملی را به درستی ایفا کند.
گفتنی است، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و مشتقات نفتی، خودرو، فلزات اساسی، دارویی، مواد غذایی و آشامیدنی و خوراک دام و طیور به ترتیب بیشترین سهم از تسهیلات پرداختی بانک اقتصادنوین را داشته اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران