در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522875 تاریخ : 1399/09/05-12:32:45
,10025,
پرداخت 150 میلیارد تومانی خسارت، نشانگر توانگری مالی بالای بیمه دانا است

مهر تایید شرکت لبنیاتی میهن بر عملکرد بیمه دانا

پرداخت 150 میلیارد تومانی خسارت، نشانگر توانگری مالی بالای بیمه دانا است

مدیرعامل شهرک لبنیاتی میهن، پرداخت مبلغ 150 میلیارد تومان خسارت علی الحساب بابت حادثه آتش سوزی در انبارهای این شهرک را گامی بزرگ و موثر در ایفای تعهدات بیمه ای و نشانگر توانگری مالی بالای بیمه دانا توصیف کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بیمه دانا، "ایوب پایداری" در گفتگویی، با اشاره به اینکه شرکت لبنیاتی میهن حدود 20 سال است که با بیمه دانا همکاری می کند، اظهار داشت: این کارخانه با بیمه دانا قرارداد انحصاری بیمه منعقد کرده و در طول سال های گذشته از خدمات ارائه شده این شرکت بیمه ای رضایت داشته و دارد.

بیمه دانا در حوزه توانگری مالی در صنعت بیمه حرف اول را می زند

وی، پرداخت مبلغ 150 میلیارد تومانی خسارت توسط بیمه دانا در فاصله زمانی سه هفته پس از اعلام حادثه آتش سوزی در این شهرک را نشانه انجام سریع و به موقع تعهدات بیمه ای بیمه دانا دانست و آن را گام بزرگی در جهت جلب رضایت بیمه گذار اعلام کرد.

پایداری تاکید کرد که انجام این تعهدات نشان دهنده این است که این شرکت بیمه ای در بحث توانگری مالی، همچنان حرف اول را در صنعت بیمه می زند.

شرکت لبنیاتی میهن از عملکرد بیمه دانا در پرداخت خسارت راضی است

وی با اشاره به اینکه کارکنان شرکت لبنیاتی میهن با همکاری و تعامل خوب نماینده بیمه دانا، آقای دهقانی، تحت پوشش بیمه های درمان تکمیلی، عمر و حوادث بیمه دانا هستند، افزود: در طول سال های گذشته خدمات مطلوبی از سوی این شرکت دریافت کردیم و از آنها رضایت داریم.

ایوبی گفت: البته این رضایت مندی در حوزه درمان بیشتر است، زیرا همکاران ما در دورترین نقاط کشور با بهره مندی از خدمات بیمه دانا می توانند در بهترین بیمارستان های کشور از خدمات این شرکت بیمه به طور مطلوب استفاده کنند.

مدیریت توانمند و چابکی، عامل موفقیت بیمه دانا

پایداری، خدمات بیمه درمان بیمه دانا را کم نظیر توصیف کرد و یادآور شد: در طول این سال ها هر وقت اتفاق یا حادثه ای رخ می داد، این شرکت با ارائه خدمات مطلوب و پرداخت سریع خسارات می کوشید اعتماد بیمه گذار خود را جلب کند که از این بابت جای قدردانی دارد.

مدیرعامل شهرک لبنیاتی میهن، بیمه دانا را یک گروه چابک، یکدست، یکدل و همزبان دانست و با اشاره به توانمندی های دکتر کاردگر، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت و اعضای هیئت مدیره و نیز سایر بدنه اجرایی آن، این قابلیت ها را عامل اصلی موفقیت این شرکت بیمه ای عنوان و ابراز امیدواری کرد: در سایه ادامه این تلاش ها و تعامل فی مابین، پرداخت مابقی خسارت این شهرک نیز در دستور کار بیمه دانا قرار گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران