در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522808 تاریخ : 1399/09/05-10:55:48
,2,22,
پرداخت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در تبریز خبر داد:

پرداخت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون از پرداخت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون در سال جاری خبر داد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی؛ سید باقر فتاحی در کمیته راهبردی شعب بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی افزود: بر اساس تسهیلات تخصیصی طی 8 ماه امسال معادل میزان تسهیلات سال گذشته از سوی این بانک به مشتریان تسهیلات اعطاشده است.

فتاحی با اشاره به تحریم های ثانویه اخیر آمریکا علیه نظام بانکی کشورمان اظهار داشت: طی دو ماه اخیر به دنبال اعمال تحریم های ثانویه بانک توسعه تعاون و 14 موسسه مالی و بانکی دیگر کشورمان نیز شامل تحریم های ثانویه شد که این موضوع بی تردید موانعی بر سر راه فعالیت های مالی و بانکی ایجاد می کند ولی امیدواریم با گشایش های آتی که انشا الله در کشور ایجاد می شود شاهد رفع برخی چالش های موجود باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت های استان آذربایجان شرقی گفت: این استان به لحاظ ظرفیت های اقتصادی و صنعتی یکی از استان های برتر کشور محسوب می شود که امیدواریم با افزایش توان همکاران این استان به جایگاه واقعی خود برسد.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اذعان داشت: انتظار داریم استان آذربایجان شرقی با این میزان ظرفیت جزو پنج استان برتر کشور قرار گیرد.

فتاحی با اشاره به تغییرات مدیریتی صورت گرفته در استان گفت: با تغییرات صورت گرفته در استان امیدواریم شاهد جبران کاستی ها و رشد مشهود در عملکرد استان باشیم که بی تردید این امر محقق نمی شود مگر با همدلی و مشارکت تمام همکاران استان.

وی ادامه داد: در حال حاضر فضای استان فضای کار به دوراز مسائل حاشیه ای است که بی تردید می توان در مدت چهار ماه باقی مانده از سال با انتخاب یک رویکرد توسعه محور شاهد بهبود شاخص های استان در سطح کشور باشیم.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه به موضوع افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون اشاره کرد و افزود: موضوع افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون به 14 هزار میلیارد ریال خبر بسیار خوش برای این بانک است که بی شک زمینه توسعه فعالیت های بانک را بیش از پیش فراهم می کند.

وی ادامه داد: یکی از اصلی ترین دغدغه های بانک در طول سال های گذشته دیده شدن است که خوشبختانه این امر در طول سال های اخیر محقق شده است و هم اکنون بانک توسعه تعاون در بسیاری از موضوعات تصمیم گیری کشور دیده می شود.

فتاحی در ادامه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: بر این اساس بانک توسعه تعاون در اجرای طرح مسکن ملی متعهد شده است که تأمین مالی احداث 75 هزار واحد مسکونی را تأمین کند.

وی همچنین به موضوع بهره مندی از ظرفیت ماده 56 اشاره کرد و گفت: بانک توسعه تعاون می تواند در طرح های عمرانی استانی مشارکت داشته باشد بدین صورت که در صورت اخذ مجوز از سازمان برنامه و بودجه به منظور تابید تضمین بانک؛ مشارکت درروند اجرای طرح عمرانی محقق شود.

وی اضافه کرد: این امر در راستای تکمیل پروژه های عمرانی تأثیر بسیار زیادی دارد که در صورت آمادگی مدیران ارشد استانی؛ این بانک آمادگی کامل برای مشارکت در طرح های عمرانی را دارد.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه صدور اسناد خزانه را از دیگر ظرفیت های ویژه این بانک عنوان کرد و گفت: بعد از بانک ملی؛ بانک توسعه تعاون به عنوان بانک دولتی انتشار اسناد خزانه را عهده دار است.

گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی می افزاید، رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون به همراه برخی مدیران ستادی بانک به منظور ارزیابی عملکرد شعب استان آذربایجان شرقی در تبریز حضور دارند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران