در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512524 تاریخ : 1399/02/21-10:40:30
,11,
پرداخت وام 500 میلیارد تومانی به شرکت فرودگاه ها و فرودگاه امام

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها خبر داد

پرداخت وام 500 میلیارد تومانی به شرکت فرودگاه ها و فرودگاه امام

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از پرداخت تسهیلات 500 میلیارد تومانی حمایتی در برابر کرونا به این شرکت و فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیاوش امیر مکری در خصوص اولویت های در نظر گرفته برای سال جاری گفت: شرایط خاصی که امروز بر صنعت هوانوردی دنیا حاکم است، تأثیر به سزایی بر درآمد شرکت های هواپیمایی گذاشته و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز از این قضیه مستثنی نیست.

وی افزود: در حال حاضر به توجه به کاهش شدید منابع ناچار به بازبینی در برنامه های اجرایی سال 99 شده ایم و در حال تعیین پروژه هایی هستیم که در سال جاری با توجه به درآمدهایمان بتوانیم آن ها را به انجام برسانیم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: برای این منظور 21 پروژه فرودگاهی را در اولویت قرار داده ایم و تلاش داریم تا پایان سال آنها را به بهره برداری برسانیم.

امیرمکری با بیان این که این بسته شامل حال شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز می شود، در این باره توضیح داد: میزان تسهیلات در نظر گرفته شده در قالب بسته حمایتی برای شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور و نیز شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی مجموعاً 500 میلیارد تومان است.

خاطرنشان می شود: چندی پیش وزیر راه و شهرسازی از تصویب بسته حمایتی پیشنهادی این وزارتخانه به منظور کمک به شرکت های حمل و نقلی در هیئت دولت خبر داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 166
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران