زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 509829 تاریخ : 1398/12/27-15:41:11
,5,
پرداخت نقدی هزینه بنزین ممنوع شد/فقط کارت بانکی استفاده کنید

فقط در استان قم و هرمزگان:

پرداخت نقدی هزینه بنزین ممنوع شد/فقط کارت بانکی استفاده کنید

پرداخت بهای سوخت در ج‌های مناطق قم و هرمزگان با هدف رعایت الزامات پیشگیری از شیوع ویروس‌ کرونا تا اطلاع ثانوی فقط از طریق کارت بانکی انجام می‌شود و به ‌هیچ عنوان پرداخت با وجه نقد نیست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت نفت، برخی از مناطق با جدیت در جایگاه‌های عرضه سوخت، شکستن زنجیره شیوع بیماری کرونا را در دستور کار قرار داده‌اند و اجرای توصیه‌های بهداشتی را الزامی کرده‌اند.

در این راستا شرکت ملی پخش منطقه قم اعلام کرده است، پرداخت هرگونه بهای سوخت صرفاً از طریق کارت‌های بانکی و با استفاده از دستگاه‌های پرداخت بانکی مستقر در جایگاه‌های سوخت انجام می شود و دریافت وجه نقد به‌هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست.

بنابراین از شهروندان این استان خواسته‌ شده است با رعایت دستورعمل‌های بهداشتی و در ساعات غیرپیک و کم تراکم به جایگاه‌های عرضه سوخت مراجعه و برای حفظ سلامت خود و هم‌استانی‌های عزیز فقط با استفاده از کارت بانکی مبلغ سوخت خود را پرداخت کنند.

شرکت ملی پخش منطقه هرمزگان نیز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد از این پس دریافت بهای سوخت در جایگاه‌های عرضه سوخت تنها از طریق الکترونیکی و بانکداری الکترونیک انجام می‌شود.

شرکت ملی پخش منطقه هرمزگان با توجه به دستورعمل جدید بانک مرکزی جمهوری اسلامی مبنی بر ممنوعیت دریافت و پرداخت اسکناس در تمامی بانک‌های کشور و همچنین دستورعمل‌های بهداشتی وزارت بهداشت برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا بر اثر تماس با اسکناس توسط افراد مختلف در جایگاه‌های عرضه سوخت، پرداخت الکترونیکی و عدم تبادل اسکناس را یکی از مهم‌ترین عوامل در حفظ جان هموطنان و کارگران زحمتکش جایگاه‌ها عنوان کرد و عمل به آن را الزامی دانست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران