در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511943 تاریخ : 1399/02/10-11:02:47
,2,
پرداخت مرحله دوم تسهیلات یک میلیون تومانی از سوی بانک کشاورزی در اولین ساعات امروز

پرداخت مرحله دوم تسهیلات یک میلیون تومانی از سوی بانک کشاورزی در اولین ساعات امروز

بانک کشاورزی، در اولین ساعات امروز، مرحله دوم پرداخت وام حمایتی یک میلیون تومانی را انجام داد ومبالغ مصوب لازم را به حساب 237640 سرپرست خانوار واریز کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در اجرای برنامه حمایتی دولت برای مقابله با آثار اقتصادی کرونا بر خانوارها و طبق دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی،مبلغ2376میلیارد و 400 میلیونریال تسهیلات حمایتی، روزچهارشنبه دهم اردیبهشت 1399(امروز) در قالب تسهیلات یک میلیون تومانی، به حساب 237640 سرپرست خانوار معرفی شده از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی واریز شد.
این گزارش می افزاید: واریز این مبالغ با ارسال پیامک به سرپرستان خانواری که شماره تلفن همراه آنان در سامانه های بانک کشاورزی ثبت شده است،اطلاع داده شد.
خاطر نشان می شود،بانک کشاورزی در مرحله اول مبلغ1594 میلیارد تومان تسهیلات حمایتی، روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت 1399در قالب تسهیلات یک میلیون تومانی، به حساب 1593990 سرپرست خانوارواریز کرده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 117
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران