زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490066 تاریخ : 1398/06/05-10:21:54
,17,
پرداخت مبالغ تبصره 2 و 3 ماده 6 قانون معادن به صورت برخط صورت می گیرد

مدیرکل دفتر امور اکتشاف خبرداد:

پرداخت مبالغ تبصره 2 و 3 ماده 6 قانون معادن به صورت برخط صورت می گیرد

مدیر کل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت از پرداخت مبالغ تبصره 2 و 3 ماده 6 قانون معادن به صورت برخط خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، اسدلله کشاورز با بیان اینکه از این پس درآمد حاصل از تبصره 2 و 3 ماده 6 قانون معادن به صورت برخط از طریق سامانه کاداستر معادن به حساب خزانه بانک مرکزی واریز می‌شود افزود: با راه اندازی فرایند پرداخت الکترونیکی در سامانه کاداستر معادن و با حذف بانک‌های عامل در پروسه پرداخت، معدنکاران می توانند مبالغ تبصره 2 و 3 ماده 6 قانون معادن را به صورت برخط به حساب بانک مرکزی واریز کنند.

وی یادآور شد: این اقدام در راستای اجرای ماده 94 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه و مفاد ماده 37 قانون محاسبات عمومی و بخشنامه معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور صورت گرفته است.

به گفته کشاورز ، با ابلاغ مبالغ تبصره 2 و 3 ماده 6 قانون معادن در سال 98 از سوی شورای عالی معادن تغییرات مبالغ جدید به منظور صدور و تمدید پروانه‌های اکتشاف بر روی سامانه کاداستر معدنی اعمال شده است.

وی همچنین اعلام کرد : اصلاحیه مابه‌التفاوت پروانه‌های صادره و تمدیدی تا تاریخ ابلاغ رأی مذکور نیز متعاقباً از طریق سامانه کاداستر به دارندگان آن ابلاغ خواهد شد.

گفتنی است در سال 94 سیستم کاداستر برای ثبت محدوده ها و به عنوان بخشی از طرح ایجاد سامانه اطلاعات مکانی وزارت صنعت، معدن و تجارت عملیاتی شد.

نمایش برخط محدوده های معدنی در کشور، ثبت درخواست های اکتشافی در کل کشور به طور برخط بدون محدودیت زمانی، صدور پروانه اکتشاف، گواهی کشف و پروانه بهره برداری، تمدید پروانه اکتشاف و انتقال آن، ابطال و انتقال یا سلب صلاحیت گواهی کشف، انتقال یا سلب صلاحیت پروانه بهره برداری و صدور مجوز برداشت به دلیل بی کفایتی ذخیره و نیز پرداخت درآمد حاصل از تبصره 2 و 3 ماده 6 قانون معادن از سوی معدنکاران فهرست خدمات سامانه کاداستر معادن را تشکیل می دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران