جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516496 تاریخ : 1399/05/01-15:13:44
,1,
پرداخت ماهانه مبالغ خرد و دریافت وام قرض الحسنه بانک مهر ایران

پرداخت ماهانه مبالغ خرد و دریافت وام قرض الحسنه بانک مهر ایران

افرادی که تمایل دارند با واریز مبلغی به صورت ماهانه از تسهیلات فوری بانک قبل از ایجاد میانگین استفاده کنند، می توانند با شرکت در یکی از مدل های طرح انگیزش مهر بانک مهر ایران از مزایای آن استفاده کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در مدل اول طرح انگیزش مهر، پرداخت سه نوبت تسهیلات به همراه یک نوبت امکان برداشت پس انداز قابل انجام است. با افتتاح سپرده 418 و درخواست واریز 24 مرحله مستمر ماهانه به مبلغ پنج میلیون و 100هزار ریال بابت اقساط تسهیلات مرحله اول و دوم و عضویت در طرح انگیزش مهر، می توان از تسهیلات ارائه شده در چارچوب این طرح استفاده کرد.

دریافت سه نوبت تسهیلات قرض الحسنه

نوبت اول تسهیلات به میزان 30 میلیون ریال با بازپرداخت 12 ماه با نرخ کارمزد 4 درصد پرداخت می شود. نوبت دوم تسهیلات نیز 12ماه پس از وام نخست و درصورت انجام 12 مرحله واریز مستمر ماهانه، به میزان 30 میلیون ریال با بازپرداخت 12 ماهه و با نرخ کارمزد 4 درصد پرداخت می شود. بازپرداخت اقساط دو وام یاد شده به طور خودکار انجام می شود.

دریافت نوبت سوم تسهیلات هم به میزان 50 میلیون ریال با بازپرداخت 24 ماهه و نرخ کارمزد 4 درصد منوط به انجام به موقع و کامل 24 مرحله واریز مستمر ماهانه است. پرداخت اقساط نوبت سوم تسهیلات انگیزش مهر توسط مشتری انجام می شود.

لازم به ذکر است امکان برداشت پس انداز مشتری از سپرده 418، پس از گذشت 24 ماه و تکمیل واریز 24 مرحله مبلغ تعیین شده معادل مجموع مبالغ واریزی بابت عضویت در طرح وجود دارد.

دریافت یک نوبت تسهیلات با امکان یک نوبت برداشت پس انداز

در مدل دوم طرح انگیزش مهر یک نوبت تسهیلات به همراه امکان یک نوبت برداشت پس انداز برای مشتریان بانک مهر ایران فراهم شده است.

در این مدل مشتری با افتتاح سپرده 418 و واریز 24 مرحله مستمر ماهانه به مبلغ دو میلیون و 575هزار ریال بابت اقساط تسهیلات و عضویت در طرح می تواند از تسهیلات قابل ارائه در چارچوب انگیزش مهر بهره مند شود. دریافت تسهیلات به میزان 30 میلیون ریال با بازپرداخت 24 ماهه و با نرخ کارمزد 4 درصد است و بازپرداخت اقساط به طور خودکار انجام می شود. پس از گذشت 24 ماه و تکمیل واریز 24 مرحله مبلغ تعیین شده معادل مجموع مبالغ واریزی بابت عضویت در طرح انگیزش مهر، امکان برداشت پس انداز مشتری از سپرده 418 فراهم می شود.

متقاضیان دارنده حساب قرض الحسنه پس انداز نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، می توانند با مراجعه به هر یک از 530 شعبه بانک در سراسر کشور و تکمیل فرم های طرح و افتتاح سپرده در طرح انگیزش مهر، از مزایای این طرح بهره مند شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران