در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521874 تاریخ : 1399/08/05-13:23:51
,10025,
پرداخت خسارت هفتاد میلیارد ریالی توسط بیمه ملت

پرداخت خسارت هفتاد میلیارد ریالی توسط بیمه ملت

در پی حادثه خروج از خط قطار زاهدان - تهران در مهرماه سال گذشته، تعداد 11 واگن قطار مسافری در ورودی ایستگاه شورو زاهدان دچار سانحه شده و از خط خارج شدند. تعداد 9 دستگاه از واگن های این قطار تحت پوشش بیمه های مهندسی تمام خطر بیمه ملت بودند که از این تعداد 8 دستگاه دچار خسارت شدند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بیمه ملت؛ پس از اعلام خسارت توسط شرکت برناریل گستر تهران و تکمیل مدارک و بررسی جنبه های مختلف پرونده، طی دو نوبت جلسات شورای فنی و مذاکرات با ارزیابان خسارت ریلی و امنیتی و با توجه به لزوم مکاتبات متعدد با نهادها و سازمان های مختلف و انجام کلیه تشریفات مربوطه نهایتا موارد مربوط به پرداخت خسارت 8 واگن آسیب دیده، تایید و با توجه به رضایت کامل بیمه گزار، با حضور محمدطه سعیدی مدیرعامل شرکت برناریل در بیمه ملت، خسارت تقریبی بالغ بر هفتاد میلیارد ریال در 28 مهرماه سال جاری در وجه این بیمه گزار پرداخت شد.

گفتنی است؛ حق بیمه پرداخت شده توسط شرکت برناریل، بابت این بیمه نامه ها حدود 150 میلیون ریال بوده است.

طبق قانون دسترسی آزاد به شبکه حمل و نقل ریلی، راه آهن مسئول حفظ و نگهداری ناوگان و تامین سلامت سیر آنان است؛ اما با توجه به خسارت وارده به شرکت برناریل گستر تهران، بیمه ملت نسبت به پرداخت این خسارت اقدام لازم را به عمل آورد.

شایان ذکر است؛ بیمه ملت با توجه به حضور متوالی طی 9 سال در سطح یک توانگری مالی شرکت های بیمه، همواره بر پرداخت به موقع خسارت و جلب رضایت بیمه گزاران و زیان دیدگان خود تاکید داشته و به عنوان شرکتی که مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده، یکی از شرکت های فعال و موثر در صنعت بیمه است. بیمه ملت امیدوار است با ارائه خدمات مناسب و مطلوب در کلیه رشته های بیمه ای، بتواند منشأ خدمات شایسته واقع شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران