جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522242 تاریخ : 1399/08/12-15:30:18
,2,
پرداخت تسهیلات یارانه دار توسط بانک کشاورزی برای حمایت از توسعه صادرات زعفران

پرداخت تسهیلات یارانه دار توسط بانک کشاورزی برای حمایت از توسعه صادرات زعفران

بانک کشاورزی به منظور حمایت از تولید و صادرات زعفران ، تسهیلات یارانه دار برای خرید زعفران به صادر کنندگان پرداخت می کند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، پیرو تفاهم نامه مشترک سازمان برنامه و بودجه با بانک های کشاورزی، توسعه صادرات و ملت،مبلغ 10 هزار میلیارد ریال اعتبار با محوریت بانک کشاورزی برای حمایت از تولید و صادرات زعفران در سال 99 در نظر گرفته شده است.

این گزارش می افزاید: به منظور پرداخت تسهیلات به افراد معرفی شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی ، مبلغ 5 هزار میلیارد ریال به عنوان سهم بانک کشاورزی به مدیریت های بانک در استان های تولید کننده زعفران (خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و خراسان شمالی) ابلاغ شده است.

بر اساس این گزارش، 3 درصد از سود تسهیلات به عنوان یارانه از سوی سازمان برنامه و بودجه تعهد شده و نرخ سود سهم متقاضیان 15 درصد در سال خواهد بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران