صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520678 تاریخ : 1399/07/13-11:25:42
,2,
پرداخت تسهیلات به طرح های زراعت چوب

مدیرعامل بانک کشاورزی خبرداد:

پرداخت تسهیلات به طرح های زراعت چوب

مدیرعامل بانک کشاورزی از اختصاص منابع برای پرداخت تسهیلات به طرح های توسعه زراعت چوب با هدف تأمین چوب موردنیاز و کاهش استفاده از جنگل های کشورخبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی با اعلام مطلب فوق افزود: بر اساس برنامه دولت پرداخت تسهیلات به کشاورزان زراعت چوب یکی از طرح های اولویت دار در این بانک دنبال می شود تا با توسعه زراعت چوب نیاز مراجعه به جنگل برای تهیه چوب به حداقل برسد.

وی با بیان اینکه از طرح های زراعت چوب در مناطقی که این طرح ها در حال توسعه است حمایت می شود گفت: معمولاً برای اجرای طرح های اولویت دار بخش کشاورزی مثل گلخانه ها،پرورش ماهی در دریا،زراعت چوب،توسعه باغ در اراضی شیبدار،فرآوری و تولید گیاهان دارویی تسهیلاتی از منابع ریالی صندوق اختصاص می یابد.

خدارحمی در باره نرخ سود تسهیلات پرداختی به این طرح ها تصریح کرد: تسهیلات این بخش با نرخ ترجیحی و در مناطق کمتر برخوردار 12 درصد و برای سایر مناطق 14 درصد پرداخت می شود و بازپرداخت آن نیز با توجه به وضعیت طرح و طول دوران سازندگی آن بین 5 تا 7 سال است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 150
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران