در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522629 تاریخ : 1399/08/24-16:28:00
,2,
پرداخت تسهیلات اشتغال آفرین بانک توسعه تعاون در خراسان رضوی

پرداخت تسهیلات اشتغال آفرین بانک توسعه تعاون در خراسان رضوی

بانک توسعه تعاون در قالب تفاهم نامه ای سه جانبه به ایجاد و تقویت کسب وکارهای خرد در شهرستان تاریخی باخرز خراسان رضوی کمک می کند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک توسعه تعاون، این بانک طی تفاهم نامه ای سه جانبه با معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری ) استانداری خراسان رضوی( و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این استان، به عنوان یکی از بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات جهت ایجاد و تقویت کسب وکارهای خرد در این منطقه مشارکت می کند.

این همکاری در قالب رویکرد بانک توسعه تعاون به تقویت کسب وکارهای خرد و در اولویت دهی به مناطق محروم و کم برخوردار صورت خواهد گرفت که طی آن باهدف محرومیت زدایی از شهرستان باخرز خراسان رضوی تسهیلاتی به متقاضیان واجد شرایط اعطا می گردد.

در قالب این تفاهم نامه 300 میلیارد ریال از منابع داخلی بانک به معرفی شدگان از سوی استانداری اعطا می شود. نرخ سود این تسهیلات جهت متقاضیان 8 درصد و سقف پرداخت هر فقره از این تسهیلات حداکثر دو میلیارد تومان است.

شهرستان باخرز یکی از شهرستان های تاریخی و با قدمت طولانی در شمال استان خراسان رضوی است که بر اساس سرشماری سال 95 بالغ بر 15 هزار خانوار و حدود 54 هزار نفر در آن ساکن می باشند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران