از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516643 تاریخ : 1399/05/04-15:25:28
,2,
پرداخت بیش از 200 میلیارد تومان تسهیلات به دانش بنیان ها

مدیرعامل بانک صنعت ومعدن خبرداد:

پرداخت بیش از 200 میلیارد تومان تسهیلات به دانش بنیان ها

مدیرعامل بانک صنعت ومعدن اعلام کرد: بیش از 200 میلیارد تومان در سه ماهه نخست امسال توسط این بانک به شرکت های دانش بنیان تسهیلات پرداخت شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، حسین مهری افزود: تسهیلات این بانک به شرکت های دانش بنیان در سه ماهه نخست سال 99 نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 100 درصدی برخوردار شد.

وی اضافه کرد: این بانک براساس رسالت اجتماعی خود از سال 97 پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان را در دستور کار قرار داده است.

به گفته مهری، سال 98 در مجموع 10 هزار میلیارد و 785 میلیون ریال به 80 شرکت دانش بنیان پرداخت شد و در سه ماهه نخست امسال هم تسهیلات اعطایی به میزان دو هزار میلیارد و 233 میلیون ریال به 29 شرکت دانش بنیان ثبت شد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد: بنابراین در مجموع از سال 97 تا پایان سه ماهه نخست امسال بالغ بر 19 هزار میلیارد ریال به 182 شرکت دانش بنیانی که به بانک صنعت و معدن معرفی شده اند، تسهیلات تعلق گرفت و پرداخت شد.

مهری یاداور شد: امضای تفاهم نامه همکاری با دانشگاه های امیرکبیر و صنعتی شریف به منظور حمایت از استارت آپ ها انجام شد و بانک صنعت و معدن به عنوان یک بانک تخصصی در حوزه تولید کشور همواره حامی و پشتیبان خوبی برای شرکت های دانش بنیان بوده و درصدد است تا همکاری با مراکز تولید علم و فناوری در این زمینه را افزایش دهد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن تصریح کرد: تسهیلات پرداختی از ابتدای شروع شیوع ویروس کرونا تاکنون نیز به شرکت های فعال در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و محصولات دارویی و بهداشتی 6 هزار میلیارد و 417 میلیون ریال بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران