زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522507 تاریخ : 1399/08/20-10:34:24
,2,
پرداخت بیش از 2 هزار میلیون ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون در استان مرکزی

در جلسه بررسی عملکرد 6 ماهه نخست سال جاری عنوان شد؛

پرداخت بیش از 2 هزار میلیون ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون در استان مرکزی

طی جلسه بررسی عملکرد شعب استان مرکزی با حضور ایرج شیخ زاده، معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون، شاخص های عملکردی شعب در این استان از منظر وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات، ضمانت نامه ها، امور ارزی و سایر شاخص های عملکردی موردبررسی قرار گرفت.

به گزارش بانک و صنعت، در این جلسه، شیخ زاده با تأکید بر اهمیت بررسی منظم و دوره ای عملکرد شعب، هدف نهایی از این فرآیند را بررسی چالش ها و ارائه راهکارهای مؤثر برای بهبود عملکرد شعب دانسته و تأکید کرد: بررسی نقاط ضعف و قوت شعب در دوره های زمانی کوتاه بسیار ضروری است تا چنانچه ضعف یا چالشی در استفاده از ظرفیت های حداکثری برای دستیابی به بهترین عملکرد وجود داشته باشد، در کوتاه ترین زمان تدبیر لازم اندیشیده شود.

معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون با اشاره به ظرفیت و توانمندی های صنعتی و تولیدی در استان مرکزی، توانایی و عملکرد شعب این استان را مطلوب ارزیابی کرده و خواستار برنامه ریزی دقیق برای استمرار این مسیر و بهبود برخی شاخص های قابل اصلاح در عملکرد شعب استان مرکزی شد.

در این جلسه امیر میر شفیعی رئیس اداره کل برنامه ریزی و مدیریت عملکرد بانک توسعه تعاون، با ارائه گزارشی از عملکرد استان مرکزی، میزان منابع بانکی استان در پایان 6 ماهه نخست سال جاری را بالغ بر 4.892 میلیون ریال ذکر کرده و اشاره نمود: میزان منابع جذب شده نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 38.3 درصد رشد داشته است. همچنین مصارف استان با رشدی بیش از 11 درصد، بالغ بر 591.217 میلیون ریال افزایش یافته است.

وی با اشاره به آمارهای موجود، سهم منابع ارزان قیمت استان را 50 درصد عنوان نموده و افزود: بیش از 2.929 میلیون ریال تسهیلات در سال جاری توسط شعب استان مرکزی پرداخت شده است.

در ادامه وفایی، مدیر شعب استان مرکزی با تأکید بر اهمیت موقعیت جغرافیایی ویژه استان و فعالیت های صنعتی در استان، ارائه تسهیلات کوتاه مدت را ازجمله برنامه های هدف گذاری و اجرایی در استان برشمرده و نیز تعیین سقف ریالی برای ضمانت نامه های بانکی از سوی بانک مرکزی را ازجمله محدودیت های ناشی برای ارائه ضمانت نامه موردنیاز مشتریان کلان عنوان کرد.

در این جلسه همچنین روسای شعب مرکزی اراک، مرکزی ساوه، کمیجان، قائم مقام اراک و شهید چمران ساوه، ضمن ارائه آمار و برشماری دستاوردهای شعب خود به طرح مسائل و چالش های موجود پرداختند و راهکارهای لازم در این خصوص از سوی اعضای کمیته طرح و بررسی شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران