در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512272 تاریخ : 1399/02/16-11:51:22
,1,
پرداخت بیش از 17 هزار فقره وام مشاغل خانگی توسط بانک صادرات ایران در سال 98

پرداخت بیش از 17 هزار فقره وام مشاغل خانگی توسط بانک صادرات ایران در سال 98

حمایت بانک صادرات ایران از ایجاد مشاغل خانگی با اعطای بیش از 17 هزار فقره وام قرض الحسنه در سال 98 ادامه یافت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، بیش از 17 هزار و 239 نفر از متقاضیان دریافت وام مشاغل خانگی معرفی شده از سوی کمیته امداد، بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 98 موفق به دریافت چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات از بانک صادرات ایران شدند.

اعطای وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، وام مسکن اقشار ویژه، احداث حمام روستایی، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و بافت فرسوده و پرداخت وام به آسیب دیدگان حوادث غیرمترقبه از جمله سیل با نرخ های ترجیحی و همچنین وام های ضروری و وام زندانیان نیازمند از مهمترین موارد تخصیص این تسهیلات در سال 98 است.
همچنین بیش از 26 هزار و 625 بنگاه کوچک و متوسط طی سال 98 بالغ بر 133 هزار و 73 میلیارد ریال به طور مستقیم و غیر مستقیم از این بانک تسهیلات دریافت کردند که سهم قابل توجهی از «رونق تولید» در این بنگاه ها با حمایت بانک صادرات ایران رقم خورده است.
بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و تلاش برای ارتقای سطح معیشت اقشار آسیب پذیر پرداخت تسهیلات حمایتی را در دستور کار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران