تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517910 تاریخ : 1399/05/26-12:47:55
,1,
پرداخت بیش از هزار و 700 فقره تسهیلات مسکن حمایتی به اقشار ویژه توسط بانک صادرات ایران

طی چهارماه اول سال جاری صورت گرفت؛

پرداخت بیش از هزار و 700 فقره تسهیلات مسکن حمایتی به اقشار ویژه توسط بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران در 4 ماه اول سال 99 به هزار و 726 نفر از ایثارگران، جانبازان و خانواده های معظم شهدا، هزار و 628 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی مسکن اقشار ویژه پرداخت کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور عمل به مسئولیت اجتماعی و پاسداشت ایثارگران، جانبازان و خانواده های معزز شهدا در چهار ماه اول سال جاری با پرداخت هزار و 726 فقره تسهیلات حمایتی مسکن اقشار ویژه، هزار و 628 میلیارد ریال به این امر اختصاص داد.
همچنین تسهیلات حمایتی پرداخت شده بانک صادرات ایران به اقشار ویژه از ابتدای سال 98 بالغ بر 24 هزار و 428 فقره به ارزش بیش از 18 هزار و 531 میلیارد ریال بوده است.
بانک صادرات ایران همچنین طی چهار ماه اول سال 99، بالغ بر هزار و 74 میلیارد ریال برای احداث حمام روستایی و بهسازی و نوسازی مسکن روستایی تسهیلات حمایتی پرداخت کرده که رقم این تسهیلات از ابتدای سال 98 تا پایان تیرماه سال جاری در این دو بخش چهار هزار و 822 میلیارد ریال بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران