در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519518 تاریخ : 1399/06/25-11:42:15
,1,22,
پرداخت بدهی های شهرداری اراک به بانک شهر طی یک ماه آینده

پرداخت بدهی های شهرداری اراک به بانک شهر طی یک ماه آینده

شهردار کلانشهر اراک از پرداخت بدهی های این شهرداری به بانک شهر طی یک ماه آینده خبر داد و تاکید کرد امیدواریم با تحقق این مهم بتوانیم بیش از پیش از ظرفیت های این بانک در تحقق اهداف مدیریت شهری اراک استفاده کنیم.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک شهر، محمدکریم شفیعی با اشاره به بیش از یک دهه فعالیت بانک شهر در شبکه بانکی کشور و حمایت های بی دریغ آن از توسعه و آبادانی شهرها افزود: این بانک همواره توانسته منابع مورد نیاز شهرداری ها در حوزه های عمران و حمل و نقل درون شهری را تامین کند.

وی با بیان اینکه مدیران بانک شهر شناخت کامل و جامعی از دغدغه ها و نیازهای مدیران شهری و شهروندان دارند تصریح کرد: این شناخت باعث تسهیل در ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه و افزایش محبوبیت این باعث شده است.
شهردار کلانشهر اراک گفت: بانک شهر در سالی که مدیران ارشد شهری به واسطه شیوع ویروس کرونا با مشکلات متعددی روبرو و رکود اقتصادی بزرگی برای کلانشهر حاکم شده است توانسته با حمایت های خود از مشکلات آنان بکاهد.
شفیعی در ادامه از پرداخت بدهی های این شهرداری به بانک شهر خبر داد و گفت این بدهی ها مربوط به انتشار اوراق مشارکت است که می بایست در 95 تسویه می گردید اما به دلیل مشکلات مالی موجود در شهرداری ممکن نشد.
شهردار کلانشهر اراک با قدردانی از حمایت های مدیران بانک شهر از مجموعه مدیریت شهری اراک خاطرنشان کرد: خوشبختانه با برگزاری جلسات مختلف و همراهی مدیران بانک مقرر شد بدهی های شهرداری اراک به بانک شهر طی یک ماه آینده پرداخت شود.
وی در پایان با تاکید بر اینکه هم اکنون توسعه همکاری ها و افزایش تعاملات با بانک شهر در دستور کار مدیریت شهری کلانشهر اراک قرار دارد گفت: امیدواریم بتوانیم در سال جاری از حمایت های بانک شهر در توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و پیشبرد پروژه های عمرانی و فرهنگی استفاده حداکثری داشته باشیم.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 104
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران