در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510643 تاریخ : 1399/01/23-15:55:45
,2,
پرداخت اقساط تسهیلات بانک ملی ایران بدون انتقال کرونا

پرداخت اقساط تسهیلات بانک ملی ایران بدون انتقال کرونا

تسهیلات گیرندگان از بانک ملی ایران برای پرداخت اقساط خود به حضور در شعب بانک نیازی ندارند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، شعب بانک ها یکی از خطرناک ترین مراکز انتقال و شیوع ویروس کرونا هستند و مشتریان برای در امان ماندن از این ویروس به خدمات بانکی غیرحضوری نیاز دارند.

پرداخت اقساط تسهیلات، یکی از نیازمندی های اساسی مشتریان نظام بانکی است و بانک ملی ایران راهکارهای متعددی برای انجام غیرحضوری این عملیات اندیشیده است.

مشتریان می توانند با استفاده از سامانه بام و در منوی تسهیلات، نه تنها اقساط تسهیلات دریافتی خود را بپردازند، بلکه امکان پرداخت اقساط تسهیلات دیگران نیز از این طریق وجود دارد.

اپلیکیشن «بله» نیز با طراحی یک «بازو» با عنوان «تسهیلات ملی» این امکان را برای مشتریان فراهم کرده که اقساط را به صورت غیرحضوری و در هر ساعت از شبانه روز پرداخت کنند.

 «بام» و «بله» دو سامانه مبتنی بر اینترنت بانک ملی ایران هستند که بسیاری از خدمات بانکی بر روی آنها قابل انجام است و کاربران را از عملیات بانکی حضوری بی نیاز می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران