در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516116 تاریخ : 1399/04/26-16:40:58
,5,
پتروشیمی غدیر مجوز واردات 5 هزار تن PVC را دریافت کرد

رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی:

پتروشیمی غدیر مجوز واردات 5 هزار تن PVC را دریافت کرد

رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی گفت: براساس مصوبه کمیته تنظیم بازار، پتروشیمی غدیر مجوز واردات 5 هزار تن PVC را دریافت کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مرضیه طهماسبی با بیان اینکه دفتر توسعه صنایع پایین دستی با همکاری دیگر سازمان ها و ارگان های ذی ربط با جدیت به دنبال تنظیم بازار است، گفت: با هدف کاهش التهاب در بازار PVC به پتروشیمی غدیر مجوز داده شد تا اقدام به واردات 5 هزار تن از این محصول با هدف تنظیم بازار کند.

رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی با اشاره به اینکه حفظ منافع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان واقعی محصولات پتروشیمی به عنوان یک راهبرد مورد توجه ویژه دفتر صنایع پایین دستی قرار دارد، افزود: همان طور که بارها اعلام شده است اعلام دقیق نیاز واقعی بازار از سوی تعاونی های تامین نیاز و انجمن های تخصصی مصرف کننده محصولات پتروشیمی می تواند بازار را با آرامش بیشتری همراه سازد.

وی تصریح کرد: عرضه، تقاضا، قیمت و سیاست گذاری تنظیم بازار، از ارکان تنظیم بازار محصولات پتروشیمی است و طبق ابلاغیه ستاد تنظیم بازار، فروش محصولات پتروشیمی فقط باید در بورس انجام شود. همچنین مشکلات برقی که منجر به توقف تولید پتروشیمی غدیر شده است به زودی مرتفع و این مجتمع پتروشیمی حداکثر تا پایان امروز (پنجشنبه، 26 تیرماه) به مدار تولید بازخواهد گشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 162
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران