جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517398 تاریخ : 1399/05/15-15:43:34
,8,
«پتروشیمی ارومیه» در فرابورس کشف قیمت شد

«پتروشیمی ارومیه» در فرابورس کشف قیمت شد

امروز چهارشنبه (15 مرداد ماه) عرضه اولیه 15 درصد از سهام شرکت پتروشیمی ارومیه به عنوان نهمین عرضه اولیه فرابورس با نماد معاملاتی "شاروم" عرضه و هر سهم این شرکت 630 تومان کشف قیمت شد.

به گزارش بانک و صنعت، اکنون با توجه به استقبال گسترده فعالان بازار سرمایه از سرمایه گذاری در این بازار، میزان مشارکت در این عرضه اولیه پنج میلیون و 433 هزار و 190 کد معاملاتی بود که به هر کد معاملاتی حداکثر سهم تخصیص یافته 16 سهم ثبت شد.

کریم دلجوان، مدیرعامل پتروشیمی ارومیه روز گذشته در معرفی این شرکت که به شیوه آنلاین برگزار شد، اعلام کرد: پتروشیمی ارومیه از زیرمجموعه های سرمایه گذاری ایرانیان است که در سال 77 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید و در سال 87 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد.

به گفته وی، 93.6 درصد از سهام شرکت پتروشیمی ارومیه متعلق به گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان بوده و مابقی سهام متعلق به سهام عدالت است.

دلجوان همچنین با اشاره به اینکه شرکت پتروشیمی ارومیه سه واحد پتروشیمی دارد که با تمامی ظرفیت در حال فعالیت است، گفت: پیش بینی می شود تا پایان این ماه پروژه سولفات پتاسیم به اتمام رسیده و وارد مدار تولید خواهد شد. همچنین خالص سازی گلوله پتاسیم از دیگر برنامه های آن است که محصول تولید شده دارای مصرف پزشکی است.

مدیرعامل پتروشیمی ارومیه پروژه های آتی دیگر این شرکت را نیز راه اندازی پارک ملامین بیان کرد و افزود: اواسط شهریورماه کلنگ زنی این طرح که دارای 6 پروژه است، آغاز می شود و انتظار می رود تا پایان سال با جذب سرمایه گذاران داخلی کلید بخورد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران