جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518142 تاریخ : 1399/05/30-01:31:56
,5,
پتروبراس برزیل توسعه میدان نفتی بزرگی در آبهای عمیق را آغاز کرد

در میدان نفتی مرو؛

پتروبراس برزیل توسعه میدان نفتی بزرگی در آبهای عمیق را آغاز کرد

پتروبراس به عنوان غول نفتی دولتی برزیل، فاز جدیدی از توسعه اولین پروژه نفتی آب های عمیق در میدان نفتی مِرو در حوزه نفتی سانتوس را آغاز کرده است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازراشاتودی، پتروبراس، غول نفتی دولتی برزیل فاز جدیدی از توسعه اولین پروژه نفتی آب های عمیق در میدان نفتی مِرو در حوزه نفتی سانتوس را، آغاز کرده است.

طبق گزارش بی ان آمریکاس، این غول نفتی یک ایستگاه شناور تولید، ذخیره سازی و بارگیری نفت خام را از شرکت میسک بهراد که یکی از زیرمجموعه های پتروناس مالزی است، اجاره کرده که ظرفیت روزانه این تأسیسات نفتی، 180,000 بشکه نفت خام و 12 متر مکعب گاز طبیعی است.

این سومین تأسیسات نفتی ای (پلت فرم) است که در میدان نفتی مِرو به کار گرفته می شود و «مارشال دوک دا کاسیاس» نامگذاری شده است.

این میدان نفتی بیشترین ذخایر دست نخورده برزیل را در خود نگاه داشته و تولید آن در حال حاضر 26,000 بشکه در روز است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 212
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران