صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520249 تاریخ : 1399/07/06-16:04:38
,2,
پایبندی به ارزش های دفاع مقدس در ارتقا و اثربخشی عملکرد دستگاه های اجرایی اثرگذار است

پایبندی به ارزش های دفاع مقدس در ارتقا و اثربخشی عملکرد دستگاه های اجرایی اثرگذار است

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس مطالبی را در خصوص آموزه های دفاع مقدس یادآور گردید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بازدید از غرفه های نمایشگاه دفاع مقدس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهار داشت: در سال های دفاع مقدس برگی پرافتخار از تاریخ این مرزوبوم رقم خورد و عموم مردم در این واقعه نقش آفرینی داشتند.

مهدیان برگزاری نمایشگاه ملی دفاع مقدس و مقاومت در چهلمین سالگرد این واقعه را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: عموم دستگاه های دولتی در این نمایشگاه حضور یافته اند و با ارائه اقدامات استراتژیک، عملیاتی و پشتیبانی جبهه های جنگ، به بیان تجربیات و آموزه ها مبادرت ورزیده اند.

وی در همین زمینه تصریح نمود: ستاد ویژه بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تحت نظر معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور دستگاه های زیرمجموعه تشکیل گردید و بسیاری از اقدامات اجرایی دستگاه ها با هماهنگی و اثربخشی ویژه ای در ذیل این ستاد به پیش رفته است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون به اقدامات فرهنگی بانک جهت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اشاره نمود و گفت: برنامه های ویژه ای تحت نظر ستاد بزرگداشت در بانک به مرحله اجرا درآمد و از ایثارگران و جانبازان این بانک به صورت هم زمان در سراسر کشور تقدیر به عمل آمد.

وی که به همراه دیگر اعضای هیات مدیره بانک بر سر مزار شهدای گمنام نیز حضور یافته بود ضمن گرامیداشت یاد شهدای جنگ تحمیلی گفت: جوانان عزیزی در این حماسه از خود فداکاری نشان دادند و اخلاق و سیره این عزیزان حاوی نکات ارزنده و گرانبهایی می باشد.

وی با اشاره به این که آموزه های دفاع مقدس پیام ها و راهبردهای ارزشمندی برای برنامه عملیاتی دستگاه های اجرایی به همراه دارد افزود: حماسه آفرینی، فداکاری ها، مدیریت بحران و تبدیل تهدیدها به فرصت ها در این سالها به شکل مؤثری رخ داد و مدیران و نقش آفرینان اقتصادی کشور با تأسی از روحیه جهادی و تلاشگرانه در رفع مشکلات اقتصادی و همچنین اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی کوشا باشند.

گفتنی است مهدیان با همراهی سید باقر فتاحی رئیس هیات مدیره و امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون ضمن بازدید از غرفه ها با مسئولین و دست اندرکاران به گفتگو نشستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 119
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران