صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521007 تاریخ : 1399/07/19-13:00:05
,10025,
پایان ارزیابی خسارت غرفه داران تحت پوشش تجارت نو در بندر دیلم

سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه تجارت نو خبرداد:

پایان ارزیابی خسارت غرفه داران تحت پوشش تجارت نو در بندر دیلم

به دنبال وقوع آتش سوزی گسترده در بازارچه ساحلی بندر دیلم در شمال استان بوشهر، سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه تجارت نو به دستور مدیر عامل شرکت در منطقه مستقر و از نزدیک در جریان جزییات این حادثه قرار گرفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو؛ مرتضی گودرزی، با اشاره به اینکه فرایند ارزیابی خسارت غرفه داران تحت پوشش بیمه تجارت نو در اسرع وقت انجام پذیرفته، گفت: متاسفانه بیشتر غرفه داران که تمام سرمایه خود را از دست داده اند، تحت پوشش هیچ یک از شرکت های بیمه نبوده اند.
وی با اشاره به اینکه مذاکراتی جهت گسترش فرهنگ بیمه ای در استان بوشهر، با امام جمعه بندر دیلم و دیگر مسولان شهری داشته، اظهار کرد: 200 غرفه که درحدود 300 خانواده از درآمد هرچند اندک آن امرار معاش می کردند طعمه حریق شده و کاملا از بین رفته است.
به گفته سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه تجارت نو، به طور قطع اگر محل کسب این افراد تحت پوشش بیمه حوادث و آتش سوزی قرار داشت، امروز با جبران خسارت دچار مشکلات متعدد نمی شدند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 150
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران