از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516944 تاریخ : 1399/05/08-16:52:49
,5,
پاداش خوش مصرفی در فصل زمستان هم پرداخت می شود

اردکانیان در حاشیه جلسه هیات دولت:

پاداش خوش مصرفی در فصل زمستان هم پرداخت می شود

وزیر نیرو گفت: با تصویب هیات دولت، علاوه بر اینکه از مشترکان کم مصرف فصل تابستان تجلیل می شود، پاداش خوش مصرفی به مشترکان در فصل زمستان نیز تعلق می گیرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: در سال گذشته، 106 میلیارد تومان برای تشویق مشترکان خوش مصرف هزینه شد، امسال هم برای این دست از مشترکان، الگوهای تشویقی در نظر گرفته شده، ضمن این که با تصویب هیات وزیران از مشترکان خوش مصرف فصل زمستان هم، تقدیر می شود.

وی گفت: پیش بینی می شود فصل زمستان سردی در پیش باشد و در همین راستا برای مشترکانی که در مصرف برق دستگاه های گرمایشی بهینه عمل کنند، پاداش در نظر گرفته شده است.

وزیر نیرو افزود: در حال گذراندن آخرین روزهای گرم و شدیدا گرم تابستان هستیم و در این مدت شاهد همکاری بسیار گرم مردم با وزارت نیرو بودیم، به طوری که اوج بار امسال نسبت به سال گذشته بیش از یک درصد افزایش نداشت؛ این در حالیست که در سال های قبل اوج بار افزایش حدود 5 درصد داشت و مجبور می شدیم چند هزار مگاوات سرمایه گذاری بیشتر برای عبور از اوج بار داشته باشیم.

اردکانیان اضافه کرد: به دلیل همکاری بسیار خوب صنایع بزرگ و بخش های تولید، میزان انرژی عرضه شده امسال نیز نسبت به سال گذشته افزایش 10 درصدی داشته و این ها یعنی هم اوج بار کاهش پیدا کرده و هم میزان انرژی تولیدی بیشتر شده است. این موضوع در سال جهش تولید بسیار دلگرم کننده است و به همین دلیل از همراهی و همدلی مصرف کنندگان با وزارت نیرو تشکر می کنیم.

وی افزود: جمع پروژه های افتتاح شده پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به 46 پروژه با سرمایه گذاری 14 هزار و 400 میلیارد تومان رسیده و 204 پروژه باقی مانده با سرمایه گذاری 35 هزار و 600 میلیارد تومان هم تا پایان سال تکمیل و افتتاح می شود.

وزیر نیرو خاطرنشان کرد: به این ترتیب وعده 250 پروژه و 50 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صنعت آب و برق محقق می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران