در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511979 تاریخ : 1399/02/11-17:06:59
,17,4,
ویروس کرونا اقتصاد روسیه را بیش از 5 درصد کوچک می کند

موسسه اعتبارسنجی مودیز:

ویروس کرونا اقتصاد روسیه را بیش از 5 درصد کوچک می کند

در حالی که پاندمی ویروس کرونا تقریباً باعث تعطیلی اقتصاد جهان شده است، مؤسسه اعتباردهی بین المللی مودیز پیش بینی کرد تولید ناخالص داخلی روسیه در سال 2020 با افت 5.5 درصدی روبرو شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از راشاتودی، در حالی که پاندمی ویروس کرونا تقریباً باعث تعطیلی اقتصاد جهان شده است، مؤسسه اعتباردهی بین المللی مودیز پیش بینی کرد تولید ناخالص داخلی روسیه در سال 2020 با افت 5.5 درصدی روبرو شود.

این مؤسسه پیش بینی خود در مورد اقتصاد روسیه را نسبت به گزارش قبلی منتشر شده در اواخر ماه مارس، به شدت کاهش داده است. در آن گزارش پیش بینی شده بود که اقتصاد روسیه امسال 0.5 درصد رشد کند.

در گزارش جدید مودیز پیش بینی شده است اقتصاد روسیه به تدریج بهبود یافته و در سال 2021 با رشد 2.2 درصدی همراه شود.

مودیز همچنین با اشاره به اینکه پاندمی ویروس کرونا باعث رکود عمیقی در سال 2020 خواهد شد پیش بینی کرد متوسط رکود اقتصادی اقتصادهای پیشرفته عضو گروه جی 20 برای سال 2020 برابر با 5.8 درصد باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 110
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران