جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518293 تاریخ : 1399/06/03-12:36:40
,11,
وزیر راه: 3500 کیلومتر به راه روستایی اضافه می شود

تاپایان فعالیت دولت دوازدهم؛

وزیر راه: 3500 کیلومتر به راه روستایی اضافه می شود

وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه با هدف محرومیت زدایی در مرداد امسال دو هزار و 450 کیلومتر راه روستایی آسفالته اضافه شد،گفت: هدفگذاری این است که سه هزار و 500 کیلومتر راه دیگر تا پایان دولت به راه روستایی اضافه شود.

به گزارش بانک و صنعت،محمد اسلامی افزود: پروژه هایی که در مسیر توسعه ملی و پیشرفت کشور موثر است به عنوان یک بال حرکتی قرار گرفت و افتتاح شد.

وزیر راه پیرامون اقداماتی که در حوزه محرومیت زدایی در دستور کار قرار گرفت، توضیح داد: این وزارتخانه با هدف عدالت منطقه ای و شعار انقلاب برای محرومیت زدایی برنامه ریزی کرده و پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، مناطق مختلف روستایی وجود داشت که از راه مناسب برخوردار نبودند و در مرداد ماه 98 وعده شد تا یکسال دیگر دو هزار کیلومتر راه روستایی نیمه تمام را تکمیل و راه جدید احداث و آسفالت شود.

وی، گفت: اکنون آنچه که گفته شد، عملیاتی و به بهره برداری رسیده، در عین حال موضوع هایی مانند «سیل» و« کرونا» موجب تاخیر اجرای پروژه ها شد، اما در مرداد ماه امسال دو هزار و 450 کیلومتر به راه های آسفالته اضافه شد.

به گفته اسلامی، براساس تلاش های جهادگرانه انجام شده در منطقه بشاگرد در استان خراسان جنوبی، در کمتر از 70 روز پلی ساخته شد که موجب ارتباط دهها روستا به یکدیگر شد، درحالی که سالها از این امکان برخوردار نبودند.

وزیر راه با بیان اینکه توجه اساسی به پروژه های توسعه و پیشرفت ملی در همه شاخه های حمل و نقل، برنامه مهم دیگر این وزارتخانه در دولت تدبیر و امید است و برای تکمیل پروژه های ناتمام برنامه ریزی شده است.

وی اجرای پروژه ساخت ادامه «اتوبان شهید همت» که در 9 سال 66 درصد پیشرفت فیزیکی داشت در مدت یکسال فعالیت ( 1398) به پیشرفت 100 درصدی و افتتاح رسید که رکود در ساخت اتوبان محسوب می شود.

اسلامی گفت: آزادراه تهران- شمال که در 24 سال پیشرفت فیزیکی 17 درصدی و به عنوان یکی از مفاخر مهندسی و عمرانی کشور روی زمین مانده بود، به مرحله افتتاح رسید و پیشرفت فیزیکی این آزادراه در زمانی که پروژه تحویل وزارت راه شد 78 درصد بود و در یکسال و نیم گذشته به پیشرفت 100 درصدی رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 232
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران