زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490516 تاریخ : 1398/06/14-14:33:42
,11,22,
وزیر راه و شهرسازی به مازندران سفر می‎کند

وزیر راه و شهرسازی به مازندران سفر می‎کند

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم برای دومین بار در یکماه اخیر برای افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی حوزه راهسازی شنبه هفته آینده به مازندران سفر می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی حدود 2 هزار و500میلیارد ریال پروژه راهسازی افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.
سید محمد نظری پروژه های افتتاحی را شامل 59 کیلومتر راه روستایی با اعتبار حدود 420 میلیاردریال،راه اصلی نکاء- نیروگاه شهید سلیمی به میزان 20 میلیارد ریال و افتتاح باند شرقی کمربندی محمودآباد با اعتباری حدود 260 میلیارد ریال اعلام کرد.
وی افتتاح 7 کیلومتر از محور چهار خطه گلوگاه- دامغان در حوزه استحفاظی راه و شهرسازی مازندران با اعتبار 50 میلیارد ریالی را از دیگر پروژه های افتتاحی در این سفر بیان کرد.
وی اضافه کرد: همچنین همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به مازندران عملیات اجرایی پل اصلی شهر پل سفید در محور چهار خطه قائمشهر- تهران که نقش مهمی برای کاهش گره کور ترافیکی محور دارد با اعتبار یک هزار و 200 میلیارد ریال کلنگ زنی می شود.
به گفته وی قرارداد اجرایی این پروژه با پیمانکار بخش خصوصی منعقد شد که با حضور وزیر عملیات اجرایی آن شروع می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران شروع عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح بهشهر- بندرامیرآباد با اعتبار 600 میلیارد ریال را از دیگر پروژه های مهم راهسازی دانست که با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی می شود.
هفته گذشته عملیات اجرایی چهار خطه این محور به طول 12 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال با حضور استاندار مازندران و معاون بنادر و دریانوردی ایران افتتاح شد.
نظری بازدید وزیر از تقاطع ولی عصر و کمربندی فریدونکنار که با اعتبار حدود 180 میلیارد ریال در دست ساخت است را از دیگر برنامه های وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه این خطه شمال کشور بیان کرد.
مازندران 10 هزار و 400 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه هزار و 600 کیلومتر آن را راه اصلی تشکیل می دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران