صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520747 تاریخ : 1399/07/14-10:02:34
,11,
وزیر راه به بانک مرکزی پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن داد

با توجه به افزایش شدید قیمت ها؛

وزیر راه به بانک مرکزی پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن داد

وزیر راه و شهرسازی از ارائه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن به بانک مرکزی خبر داده است.

به گزارش بانک و صنعت، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در گفت وگو با روزنامه ایران از ارائه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن به بانک مرکزی خبر داده است.

وی افزود: ما پیشنهادی برای افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن ارائه کرده ایم. البته بسته تأمین مالی آن باید توسط بانک مرکزی تدوین و ارائه شود؛ تا این بانک نظر خود را اعلام نکند، نمی توانیم در مورد افزایش تسهیلات تصمیم گیری کنیم. افزایش تسهیلات مسکن به این بستگی دارد که آیا بانک مرکزی می تواند منابع آن را تأمین کند یا خیر.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص آخرین وضعیت مسکن مهر نیز اظهار داشت: 60 تا 70 هزار واحد مسکن مهر در حال تکمیل است که با واگذاری آن پرونده مسکن مهر تا پایان امسال بسته می شود.

به گفته اسلامی، مجموع مسکن مهر که در دولت های نهم و دهم شروع شد، 2 میلیون و 200 هزار واحد بود که تا شروع دولت یازدهم، 700 هزار واحد مسکن مهر به مردم تحویل شده بود.

وی تأکید کرد: در حال حاضر عدد تحویلی به 2 میلیون و 30 هزار واحد رسیده است. در واقع تاکنون، یک میلیون و 330 هزار مسکن مهر در دولت های یازدهم و دوازدهم تکمیل و واگذار شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 161
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران