در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512502 تاریخ : 1399/02/20-18:08:33
,11,4,
وزیر اقتصاد آلمان خواهان جلوگیری از فروش لوفتهانزا شد

در مواجهه با بحران پاندمی؛

وزیر اقتصاد آلمان خواهان جلوگیری از فروش لوفتهانزا شد

وزیر اقتصاد آلمان، خواهان افزایش تلاش های دولت برای نگهداری از پرچمدار ایرلاین های این کشور(لوفتهانزا)، در مواجهه با بحران پاندمی کرونا شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از اسپوتنیک، پیتر آلتمایر، وزیر اقتصاد آلمان خواهان افزایش تلاش های دولت برای نگهداری از پرچمدار ایرلاین های این کشور(لوفتهانزا) در مواجه با بحران پاندمی کرونا شد.

آلتمایر در مصاحبه با روزنامه آلمانی بیلد گفت: لوفتهانزا در کنار شرکت های دیگر، بخشی از دارایی با ارزش اقتصاد ما است و به همین علت ما از فروخته شدن آن جلوگیری خواهیم کرد.

وزیر اقتصاد همچنین گفت: دولت آلمان از خود در مقابل سرمایه گذاران خارجی که گمان می کنند می توانند شرکت های معروف آلمان را با قیمت هایی بسیار پایین بخرند، دفاع خواهد کرد.

این بیانیه چند روز پس از آن منتشر می شود که خبرگزاری اشپیگل گزارش داد: لوفتهانزا به دنبال 10 میلیارد یورو وام دولتی در ازای بخش بزرگی از سهام این ایرلاین است.

در این گزارش آمده بود که لوفتهانزا در قرنطینه کرونا در هر ساعت 1 میلیون یورو ضرر می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران