تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312188 تاریخ : 1396/10/05-13:34:17
,5,
وزارت نفت مجاز به استفاده از 9 هزار و 500 میلیارد تومان از اسناد خزانه شد

به منظور ایجاد زیرساخت‌ها:

وزارت نفت مجاز به استفاده از 9 هزار و 500 میلیارد تومان از اسناد خزانه شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بر اساس یکی از تبصره‌های لایحه بودجه سال 97، وزارت نفت می‌تواند تا سقف 9500 میلیارد تومان از اسناد خزانه برای طرح‌های بالادستی با اولویت میدان‌های مشترک استفاده کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، حسین امیری خامکانی، به نشست دیروز (دوشنبه، چهارم دی‌ماه) کمیسیون انرژی در باره بررسی لایحه بودجه سال 97 در این کمیسیون اشاره کرد و گفت: در بخشی از تبصره 5 این لایحه، به اسناد خزانه در خصوص وزارت نفت پرداخت شد، طبق آن، این وزارتخانه مجاز شد تا سقف 9500 میلیارد تومان از اسناد خزانه برای طرح‌های بالادستی با اولویت میدان‌های مشترک استفاده کند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: در این تبصره آمده است که وزارت نفت می‌تواند از خط اعتباری به منظور ایجاد زیرساخت‌ها استفاده کند.

 کلیات لایحه بودجه سال 97 مرتبط با حوزه انرژی، روز یکشنبه (سوم دی‌ماه) در کمیسیون انرژی مجلس تصویب شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 147
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران