از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516945 تاریخ : 1399/05/08-17:00:42
,15,
وزارت جهاد کشاورزی به جمع مشتریان راهکارهای ارتباطی مبین نت پیوست

وزارت جهاد کشاورزی به جمع مشتریان راهکارهای ارتباطی مبین نت پیوست

در پی امضای تفاهم نامه ای میان شرکت ارتباطات مبین نت و وزارت جهاد کشاورزی، نقاط موردنظر این وزارتخانه از طریق شبکه ارتباطی امن و یکپارچه مبین نت به یکدیگر متصل خواهند شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ارتباطات مبین نت، در مراسمی که صبح امروز چهارشنبه هشتم مردادماه در محل وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، مهندس احمدی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت جهاد کشاورزی و دکتر حسین طهرانی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت تفاهم نامه ای را برای اتصال نقاط موردنظر وزارت جهاد کشاورزی در سراسر کشور امضا کردند.

دکتر طهرانی مدیرعامل مبین نت در این مراسم با تأکید بر توسعه همکاری های دو مجموعه، راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات را به عنوان گزینه ای مطمئن برای توسعه کشاورزی در کشور دانست و ابراز امیدواری کرد راهکارهای مبین نت خصوصا در بخش های اینترنت اشیاء و مرکزداده بتواند به زودی به سرفصل های همکاری طرفین افزوده شود. مدیرعامل مبین نت افزود، این شرکت در فصل جدید فعالیت های خود در دو نقش جدید با تکیه بر تخصص و تجربه، توسعه بازار خدمات سازمانی را دنبال می کند. سهم قابل توجه بازار و تخصص در ارئه خدمات سازمانی و عضویت در گروه شرکت های همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور خدمات بی سیم کشور دو ویژگی هستند که مبین نت را به مطمئن ترین گزینه در استفاده از راهکارهای سازمانی تبدیل کرده است.
مهندس احمدی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت جهاد کشاورزی نیز استفاده از ابزار ارتباطی و بسترهای مطمئن را رکن اصلی توسعه کشاورزی در کشور دانست و انتخاب شبکه مبین نت برای ارتباط بین نقاط موردنظر وزارتخانه متبوع خود را حاصل بررسی های کارشناسی دانست که مزایای بسیاری را متوجه این شرکت کرده است. مزایایی از قبیل ارائه تجهیزات ارتباطی به صورت امانی که نقش مؤثری در کاهش هزینه های جاری مشتریان و ایجاد چابکی بیشتر در ارائه خدمات دارد.
بر طبق این تفاهم نامه تمامی شعب و دفاتر موردنظر وزارت جهاد کشاورزی از طریق شبکه ارتباطی مبین نت به صورت امن و یکپارچه به یکدیگر متصل خواهد شد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران