بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520380 تاریخ : 1399/07/08-10:42:19
,11,
ورود 4 دستگاه واگن نو به ناوگان مسافری رجا

ورود 4 دستگاه واگن نو به ناوگان مسافری رجا

بر اساس قرارداد بین شرکت حمل و نقل ریلی رجا و شرکت واگن پارس، تعداد 4 دستگاه واگن مسافری جدید تحویل شرکت رجا شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت حمل و نقل ریلی رجا، مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: این واگن ها از نوع 4 تخته درجه یک پارسی با نام "سپهر" به ناوگان مسافری این شرکت اضافه شدند.

محمد رجبی با بیان اینکه با تحویل این 4 دستگاه واگن جدید، قرارداد ساخت 41 دستگاه واگن سپهر با واگن پارس به اتمام رسیده است، اضافه کرد: پیش از این در اواخر خرداد ماه سال جاری نیز 4 دستگاه از همین نوع واگن تحویل شرکت رجا شده بود.
وی در خصوص امکانات این واگن های نو گفت: این واگن ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، سیستم صوتی و تصویری IPTV و WIFI همچنین سیستم اعلام حریق می باشند.
مدیرعامل رجا با اعلام اینکه در طراحی های انجام شده برای این واگن ها به دنبال ایجاد شرایط رفاهی و آسایش بیشتر برای مسافران هستیم، گفت: سرویس بهداشتی وکیوم ایرانی و خارجی و دوربین مدار بسته از دیگر امکانات این قطار است.
رجبی در خصوص شرایط ناوگان رجا و برنامه ها برای جابه جایی مسافران در ایام کرونایی اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته از قبل برای بازسازی و نوسازی ناوگان جهت انجام مطلوب سفرهای نوروزی و عدم به کارگیری یا کاهش سیر آنها در ایام کرونایی به دلیل کاهش حجم سفرها، خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده علاوه بر ضدعفونی و آماده سازی اقلام مورد استفاده در قطارهاو ایجاد شرایط ایمن و بهداشتی برای سفر، اقدام به ایجاد فاصله گذاری اجتماعی در قطارها هنگام خرید بلیت و سفر کردیم.
وی تأکید کرد: در فاصله اجتماعی انجام شده در قطارهای رجا، به جز خانواده ها که کوپه کامل در اختیار آنهاست، برای کسانی که به صورت تنها یا دو نفره سفر می کنند، در هر کوپه بیشتر از دو نفر بلیت فروخته نمی شود. به همین منظور رؤسای قطار کنترل های مربوطه را در زمان سفر انجام می دهند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران