تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6482 تاریخ : 1391/07/08-08:51:04
,1,2,16,17,
ورود ۳ بانک جدید به مرکز مبادلات ارزی

ورود ۳ بانک جدید به مرکز مبادلات ارزی

رئیس کل سازمان توسعه تجارت گفت: از هفته آینده بانک‌های توسعه صادرات، پارسیان و پاسارگاد به عنوان بانک‌های عامل به مرکز مبادلات ارزی می‌پیوندند.

 
خبرگزاری فارس: ورود ۳ بانک جدید به مرکز مبادلات ارزی

حمید صافدل در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با تأکید بر اینکه مبادلات تجاری ایران در 6 ماهه بالغ بر 47 میلیارد دلار بوده است گفت: سهم صادرات از این رقم 21 میلیارد دلار به وزن 37.5 میلیون تن و سهم واردات 26.5 میلیارد دلار به وزن 19 میلیون تن بوده است.

وی افزود: گروه‌های کالایی کشاورزی، صنعتی، معدنی و پایه غیر نفتی رشد 29 درصدی داشته‌‌اند.

رئیس کل سازمان توسعه تجارت گفت: 4 کشور اول تجاری در صادرات و واردات عراق، امارات، چین و افغانستان هستند.

وی افزود: مرکز مبادلات ارزی در روز اول 10 میلیون دلار و در روز دوم 14.5 دلار مبادله انجام داده‌ است و از هفته آینده بانک‌های توسعه صادرات، پارسیان و پاسارگاد به عنوان بانک‌های عامل به این مرکز می‌پیوندند.

صافدل گفت: پیش از این قرار بود تا اولویت‌‌های 3 الی 5 در مرکز مبادلات ارزی ارز اختصاص یابد، اما از این پس برای همه گروه‌ها با این روش ارز تخصیص می‌یابد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم روز ملی صادرات در 29 مهرماه و تقدیر از صادرکنندگان برتر اظهار داشت: میز کالایی فرش دستباف برای حمایت از این هنر - صنعت برگزار می‌شودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران