تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508967 تاریخ : 1398/12/13-17:48:51
,15,
ورودبه بازارهای نوظهور از طریق معاونت کسب و کار نوین ایران کیش

ورودبه بازارهای نوظهور از طریق معاونت کسب و کار نوین ایران کیش

یکی از شاخه هایی که قرار است در معاونت کسب و کار نوین به آن پرداخته شود بحث سرمایه گذاری های مشترک، ورود به بازارهای نوظهور و جذب ایده استارت آپ و نوآوری هاست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از شرکت کارت اعتباری ایران کیش، شهره آقابابایی معاون کسب و کارهای نوین ایران کیش با بیان این مطلب افزود: توان ایران کیش می تواند باعث شود تا بسیاری از استارت آپ ها و ایده ها پا بگیرند، به مرحله ظهور برسند و در واقع به مسیر موفقیت خودشان کمک کنند، دراین میان ایران کیش نیز به آن ها کمک می کند. هم ما از استارت آپ ها منتفع می شویم و هم آن ها از ما.

وی افزود: برای آنکه واکنش مناسب نسبت به فضای کسب و کار شرکت در مقابل شرایط بازار نشان دهیم به چنین معاونتی نیاز بود، واکنش مناسب نسبت به فضای نشات گرفته از تکنولوژی، فضای رقابتی پیرامونمان، قوانین و مقررات و تمام رخدادهایی که می تواند فضای کسب و کار را تحت الشعاع قراردهد نیاز وجود دپارتمانی جدید که ماموریت اصلی اش آماده سازی شرکت در برابر تحولات  است را ضروری کرد.

آقابابایی گفت: معاونت کسب و کار نوین ایران کیش در خردادماه 98 ایجاد و باعث شد ما به این نتیجه برسیم که در یکسری موارد فعالیت هایمان را هنوز شروع نکردیم و یا هنوز به نتیجه دلخواه نرسیده ایم. اکنون سنگ بنای بهبود را با این معاونت گذاشته ایم و امیدواریم بتوانیم مراحل موفقیت را سریعتر طی کنیم.

معاون کسب و کارهای نوین افزود: تکنولوژی در حال رشد و گسترش است، وقتی تکنولوژی به پیش می رود، خودبه خود سرویس ها و خدمات و امکانات جدید می آورد، منطبق با آن ها تغییرات جدیدی هم باید صورت بگیرد. بنابراین ما باید سمت تکنولوژی های جدیدی در حوزه پرداخت برویم. ازهمین رو امسال زیرساخت های لازم را برای سیستم ها و محصولاتی که در نظرداریم در سال های آتی از آن استفاده کنیم، فراهم کرده ایم .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 151
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران