در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514986 تاریخ : 1399/04/05-12:33:41
,2,22,
وجهه خدمت به مردم در بانک مسکن متجلی است

مدیر کل دادگستری خراسان شمالی

وجهه خدمت به مردم در بانک مسکن متجلی است

مرتضی ناصری مدیر شعب استان خراسان شمالی از آمادگی بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات ساخت واحد های مسکونی به شرکت تعاونی مسکن کارکنان دادگستری خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، مرتضی ناصری مدیر شعب استان خراسان شمالی که به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضاییه با حجت الاسلام اسدالله جعفری مدیر کل دادگستری استان دیداری داشت؛ ضمن تبریک هفته قوه قضاییه به مدیران وکارکنان دستگاه قضا، از آمادگی بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات ساخت واحد های مسکونی به شرکت تعاونی مسکن کارکنان دادگستری خبر داد.

ناصری در ابتدای این جلسه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفت تیر از تلاش ها و فعالیت های دستگاه قضایی در جهت تامین امنیت، گسترش عدالت و بازگشت اموال بیت المال در پرونده های اقتصادی تقدیر و تشکر کرد.

ناصری در ادامه با اشاره به تخصص بانک مسکن در زمینه پرداخت تسهیلات مسکن، گفت: بانک مسکن با داشتن بیش از 80 سال تجربه و تخصص در زمینه پرداخت تسهیلات مسکن، آمادگی لازم برای همکاری و تعامل با تعاونی مسکن کارکنان دادگستری استان، جهت ساخت واحد های مسکونی را دارد. وی در ادامه در خصوص تسریع در روند رسیدگی به پرونده بدهکاران دانه درشت بانکی نیز پیشنهاداتی ارائه کرد.

جعفری مدیر کل دادگستری استان خراسان شمالی نیز در ادامه این جلسه با ابراز خرسندی از اعلام آمادگی بانک مسکن برای خانه دار کردن کارکنان دادگستری گفت: وجهه خدمت به مردم در بانک مسکن متجلی است. بانک مسکن با پرداخت تسهیلات کم بهره و دوره بازپرداخت طولانی در حوزه مسکن نقش ارزشمندی در خدمت به مردم ایفا کرده است که آثار و برکاتش در جامعه مشهود است.

مدیر کل دادگستری استان خراسان شمالی در این جلسه از تخصصی کردن شعب ویژه رسیدگی به شکایات اقتصادی و ... به عنوان راهکارهای دستگاه قضایی جهت تسریع در رسیدگی به پرونده های اقتصادی خبر داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 135
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران