در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517858 تاریخ : 1399/05/25-16:31:37
,17,
واریز5 هزار و600 میلیارد تومان به حساب حدود 2میلیون سهامدار عدالت

سخنگوی سهام عدالت خبر داد:

واریز5 هزار و600 میلیارد تومان به حساب حدود 2میلیون سهامدار عدالت

سخنگو سهام عدالت گفت: در حال حاضر 5 هزار 600 میلیارد تومان به حساب فروشندگان سهام عدالت – حدود 1 میلیون 900 هزار نفر – واریز شده است.

به گزارش بانک و صنعت، حسین فهیمی با بیان اینکه در حال حاضر 5 هزار 600 میلیارد تومان به حساب فروشندگان سهام عدالت – حدود 1 میلیون 900 هزار نفر – واریز شده است، گفت: از حدود 19 میلیون نفری که در مدیریت سهام عدالت روش غیر مستقیم را انتخاب کرده بودند، کم تر از دو میلیون نفر تصمیم گرفتند تا بخشی از سهام شان را – مجموع 60 درصد – را به فروش برسانند.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم شورای عالی بورس و بنابر شیوع ویروس کرونا تصمیم بر این شد که شناسایی مشتری و ثبت و ضبط مشتری در شرکت سپرده گذاری به عنوان درگاه ورودی بازار اوراق بهادار، با دو مولفه ی اطلاعاتی صورت بگیرد و افراد مجبور به مراجعه حضوری نباشند.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری بورس اوراق بهادار گفت: «شماره شبا حساب بانکی» و «شماره سیم کارتی به نام دارنده سهام عدالت» در حال حاضر می توانند بار ثبت و ضبط مشتری را به طور غیر حضوری به دوش بکشند.

حسین فهیمی اضافه کرد: کسانی که به درستی «شماره شبا حساب بانکی» و «شماره سیم کارت» را معرفی کرده بودند، سهامشان به فروش گذاشته شده و پول حاصل از سهام به حساب آن ها واریز شده است.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری بورس اوراق بهادار گفت: از تاریخ 30 خردادماه 99 کارگزاری های کشور ملزم شدند تا به مشتری های خودشان پاسخ دقیق ارائه دهند.

وی ادامه داد: کسانی که پول حاصل از فروش سهام عدالت را هنوز دریافت نکرده اند، حتماً یکی یا هر دوی این شماره ها را به درستی وارد نکرده اند.

حسین فهیمی با بیان این که اولویت ما بر حفاظت از سهام عدالت تنظیم شده است، توضیح داد: تا زمانی که ما از فروش قطعی و اطلاعات فروشنده اطمینان حاصل نکنیم، عملیات فروش را انجام نمی دهیم.

وی افزود: اگر دارندگان سهام عدالت در شماره شبا یا شماره موبایل مغایرت دارند، می توانند با مراجعه به سایت اصلی سهام عدالت، شماره های خود را اصلاح کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران