در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510509 تاریخ : 1399/01/20-11:58:29
,17,
واریز 3333 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت و بیمه سلامت

از حساب خزانه داری کل کشور

واریز 3333 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت و بیمه سلامت

وزارت اقتصاد اعلام کرد: با هدف پشتیبانی مالی و تداوم ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونا، مبلغ 1,062 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت و مبلغ 2,271 میلیارد تومان در وجه بیمه سلامت واریز شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، بر اساس اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی، با توجه به تأکیدات وزیر اقتصاد در نوزدهم فروردین ماه سال جاری از سوی معاونت نظارت مالی و خزانه داری این وزارتخانه، 3,333 میلیارد تومان کمک نقدی در وجه بخشهای درمانی واریز شد.

بر این اساس، از منابع خزانه داری کل کشور، با هدف پشتیبانی مالی و تداوم ارائه خدمات پایدار درمانی به بیماران کرونا، مبلغ 1,062 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مبلغ 2,271 میلیارد تومان در وجه بیمه سلامت واریز شد.

معاونت نظارت مالی و خزانه داری وزارت امور اقتصادی و دارایی در نوزدهم فروردین ماه سال جاری، مبلغ 1,062 میلیارد تومان در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مبلغ 2,271 میلیارد تومان در وجه بیمه سلامت واریز کرد.

این واریزها با هدف پشتیبانی مالی و تداوم ارائه خدمات پایدار درمانی به بیماران کرونا صورت پذیرفته است.

بنا بر اعلام وزارت اقتصاد، تمام اقدامات خزانه داری کل کشور در پشتیبانی مالی از بخش بهداشت و درمان کشور در مقابله با ویروس کرونا در کوتاه‌ترین زمان و بدون هیچ وقفه‌ای انجام می‌شود.

پیش از این نیز در دهم فروردین امسال، مبلغ 500 میلیارد تومان از حساب خزانه داری کل کشور در وجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با هدف افزایش خدمات مقابله با شیوع ویروس کرونا و ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی واریز شده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران