در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517041 تاریخ : 1399/05/11-14:00:40
,1,
واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض الحسنه

واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض الحسنه

اگر می خواهید برای آینده فرزندان یا تأمین مخارج آتی خانواده خود مبلغی را پس انداز کنید و بر اساس آن تسهیلات قرض الحسنه هم دریافت کنید، بانک مهر ایران این امکان را در طرح مهر آتیه نوین برای شما فراهم کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک با هدف ایجاد اشتغال و ارزش آفرینی در راستای تأمین آتیه افراد اقدام به ارائه طرح مهر آتیه نوین کرده است. در این طرح متقاضیان می توانند با واریز مستمر به صورت ماهانه یا سالانه، نسبت به افزایش امتیاز میانگین خود در میان مدت و بلندمدت اقدام کنند.

مخاطبان این طرح عبارتند از:

* والدینی که در نظر دارند برای آینده فرزندان خود پس انداز هدفمند انجام دهند.

* افرادی که در حال حاضر مشغول به تحصیل بوده و قصد دارند در سال های آینده جهت راه اندازی کسب وکار، بودجه ای پس انداز کنند.

* کارمندان سازمان ها و شرکت هایی که قصد برنامه ریزی و تأمین هزینه ها و مخارج آتی خود و خانواده شان را برای یک پس انداز با انگیزه دارند.

شرایط بهره مندی از تسهیلات مهر آتیه نوین چیست؟

برای این طرح نیاز به افتتاح حساب پس انداز ویژه در طرح مهر آتیه نوین است. پس از این کار لازم است واریز مبالغ به صورت مستمر ماهانه یا سالانه انجام شود. این مبلغ بر حسب انتخاب مشتری می تواند در طول کل دوره ثابت بوده یا با افزایش سالانه همراه باشد.

حداکثر مدت اکتساب میانگین قابل انتخاب از سوی مشتری 10 سال است. برخورداری از تسهیلات با مدت بازپرداخت حداکثر 60 ماهه و بر حسب انتخاب مشتری امکان پذیر است و زمان بهره مندی از تسهیلات پایان سال سوم، پایان سال ششم یا پایان سال دهم است. گفتنی است نرخ کارمزد تسهیلات: 4 درصد به ازای مانده هر سال است.

طرح مهر آتیه نوین چه مزایایی دارد؟

در طرح آتیه نوین بانک مهر ایران، مبلغ تسهیلات بیشتری در ازای واریز های ماهانه و سالانه در مقایسه با تسهیلات پرداختی از سوی شرکت های بیمه موجود در بازار بابت بیمه های عمر به مشتری تعلق می گیرد. همچنین امکان پس انداز فرد در حساب و استفاده از آن در صورت لزوم در نظر گرفته شده است.

برای نمونه، در صورتی که مشتری خواهان شرکت در طرح و واریز مبلغ یک میلیون ریال در ابتدای هر ماه با افزایش 10 درصدی در ابتدای هر سال باشد. در پایان طرح بر اساس میانگین ایجاد شده در پایان 10 سال واریز از سوی مشتری، سقف مبلغ تقریبی که می تواند از تسهیلات بانک استفاده کند، به این صورت است: یک میلیارد و 230 میلیون ریال با اقساط 36ماهه یا 730 میلیون ریال اقساط 60ماهه.
نحوه واریز در این طرح قابل انعطاف و بر اساس شرایط مشتریان طراحی شده و می توانید با مراجعه با به صفحه طرح آتیه نوین در وب سایت بانک مهر ایران به نشانی www.qmb.ir از شرایط آن آگاه شوید.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران