تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518122 تاریخ : 1399/05/29-08:28:58
,25,4,
وارن بافت سهام یک معدن طلا را خرید/ ارزش سهام 10 درصد بالا رفت

برخلاف اظهارات قبلی

وارن بافت سهام یک معدن طلا را خرید/ ارزش سهام 10 درصد بالا رفت

پس از این که سرمایه گذار افسانه ای، وارن بافت، مالک برکشایر هاتاوی، اعلام کرد بخشی از سهام شرکت معدن کاری باریک گلد را خریداری کرده است، سهام این شرکت 10.5 درصد جهش کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، پس از اینکه سرمایه گذار افسانه ای، وارن بافت، مالک برکشایر هاتاوی، اعلام کرد بخشی از سهام شرکت معدن کاری باریک گلد را خریداری کرده است، سهام این شرکت 10.5 درصد جهش کرد.

طبق آن چه فایل های سازمان بورس و اوراق آمریکا نشان می دهد برکشایر 562 میلیون دلار از سهام باریک گلد را در 3 ماهه دوم خریداری کرده است. در حالی که این سهم از سهام برای برکشایر که 89 میلیارد دلار در شرکت اپل سهم دارد، بخش کوچکی به حساب می آید، اما داده های فکت ست نشان می دهد که شرکت کنگلومرایی برکشایر در حال حاضر یازدهمین سهام دار بزرگ این شرکت معدن کاری طلا می باشد.

از آنجایی که وارن بافت از دیرباز اعلام می کرد علاقه ای به طلا ندارد این اقدام او تعجب سرمایه گذاران را بر انگیخته است.

سهام شرکت باریک گلد امسال با هجوم سرمایه گذاران به سوی سرمایه های امنی نظیر طلا، تا کنون بیش از 64 درصد جهش کرده است. قیمت طلا در سال 2020 بیش از 30 درصد جهش کرده و از 2000 دلار در هر اونس فراتر رفته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 151
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران